Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon yardım

Mert abicim şu mercekli farların FR ve Cuprada değil de şu meşhur leonboomdaki olanların fiyatını da bi zahmet atsan ne güzel olacak. Ben Eryadan aldığım şu xenonlar bi arıza yapsın merceklenmezsem kesin halojene dönecem, hiç sevmez oldum şu fanuz xenonları. Mert abicim bi merceklendir bizi, bak gelen ledliler de bişeye benzemiyor nasılsa, yeni bişey de geleceği yok bari orjinal olsun. Sanırım onlar H7 tipteydi, bixenon değil yani. Çok pahalı olacağını zannetmiyorum.

Faruk abim onları getirdim ledli olmayanından ama ben beğenmedim ki sana satayım ya. Getirdiler br numune diye ama gerçekten çok dandik. Bİrde h7 değildi h4 tü ne olacak herkes h7 leri değiştirecek mi ? Adama dedim git bunları h7 ye çevir öyle gelde bari milletle dalga geçer gibi "siz bunları alın üzerine benden xenon kitte alın" mı diyeceğim dedim. Dondu kaldı suratıma baktı 45 saniye. Bak ledli stop satıyorum Allah a çok şükür hiç sorunda çıkarmadı ve birbirinden gören herkeste almaya başladı. Şimdi benim beğenmediğim bir malı sana nasıl satacağımı söyler misin ? O yüzden daha kaliteli bir malla karşıma biri çıkana kadar o işe girmem valla. Ha ama yok ben razııyım seni sorumlu tutmam arıza olduğu zaman başına ekşimem diyorsan senin için fiyat alır eğer uygun gelirse getirttiririmde .

Mert abicim şu mercekli farların FR ve Cuprada değil de şu meşhur leonboomdaki olanların fiyatını da bi zahmet atsan ne güzel olacak. Ben Eryadan aldığım şu xenonlar bi arıza yapsın merceklenmezsem kesin halojene dönecem, hiç sevmez oldum şu fanuz xenonları. Mert abicim bi merceklendir bizi, bak gelen ledliler de bişeye benzemiyor nasılsa, yeni bişey de geleceği yok bari orjinal olsun. Sanırım onlar H7 tipteydi, bixenon değil yani. Çok pahalı olacağını zannetmiyorum.

Böyle bir ürün olursa ben de varım..

Abicim şu leon boomdakilerden bahsediyom, hani leon kataloglarında da olanlardan. İlk kataloglarda fsi veya tdi modellerdeki fotolarda gösteriliyordu yanlış hatırlamıyorsam, aynı şeylerden mi bahsettik anlamadım.

Benim bahsettiğim ve H7 diye bildiğim mercekleri ben yanlış bliyorsam ve söylediğin gibiyse üstad sensin, yok dersen tabiki tavsiyene uyarız.

Valla leon boom hangisi ben anlamadım . Bak şimdi beni kastınız geberirim meraktan. Şu benim taşınabilir harddisk gelsin size hem aksesuar (oem) hemde seat araç resimlerinden oluşan muazzam bir kolleksiyon sunacağım ki mod dağarcığınız gelişsin. (Biri bana leonboom hangisi göstersin resimle)

Yok öyle yansanayi değil ama..

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

c35f9c1e94d421838767ab2c795ed327.jpg

bende bu fotoyu eklemeye uğraşıyordum. işte bahsettiğim mercekler bunlar ve benim bildiğim bu mercekler orjinal.

Hım sen diyorsun ki Faruk o zaman sen bana orjinal mercekli far fiyatını xenonsuz olanından olarak fiyatını ver biz ona xenon koyalım. Doğrumu anlamışım ?

Sanırım benim de isteğim bu:)

O zaman yarın beni birileri konu ile ilgili dürtsün de bir araştıralım. Zira özel mesaj kutumda da sanırım 4 konu var araştırmam gereken arada kaynamasın :)

Geri
Üst Alt