Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon yardım

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar elimde bir çift h4 xenon var bunu kendi arabamda uzunlara takmayı düşünüyorum h4 ampülünü h3 e dönüştürüyorum etrafındaki kebi söküp bacaklarını keserek bunu uzunlara takarsam elektirik bağlantısını yapabilirmiyim? yada sislerede bağlayabilirim h1 e dönüştürerek

Üretici bir fikir ama olasılırlığı konusunda maalesef bir şey söylemem zor

evde öyle boşboş duruyor uzunlar yada sisler de xenon olsun diyorum

bildiğim kadarıyla aracında tek ampulle uzunlarda xenon çakır çakır yanıyo..
kısa uzun aynı ampül ama tipi ne deme bilmiyorum abi.. :)

fiyatı ne kadar?

---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

bildiğim kadarıyla aracında tek ampulle uzunlarda xenon çakır çakır yanıyo..
kısa uzun aynı ampül ama tipi ne deme bilmiyorum abi.. :)

bende uzun kısa ayrı h7 kısa h3 uzun;)

Özel mesaj oalrak attım xenonların fiyatını Görkem bir kontrol et istersen

Görkem abi dediğin yapılabiliyor.Elektrikçiler yapıyor benim biLdiğim.Mert abi fiyatları banada atarmısın?

Mert abicim şu mercekli farların FR ve Cuprada değil de şu meşhur leonboomdaki olanların fiyatını da bi zahmet atsan ne güzel olacak. Ben Eryadan aldığım şu xenonlar bi arıza yapsın merceklenmezsem kesin halojene dönecem, hiç sevmez oldum şu fanuz xenonları. Mert abicim bi merceklendir bizi, bak gelen ledliler de bişeye benzemiyor nasılsa, yeni bişey de geleceği yok bari orjinal olsun. Sanırım onlar H7 tipteydi, bixenon değil yani. Çok pahalı olacağını zannetmiyorum.

Mert abicim şu mercekli farların FR ve Cuprada değil de şu meşhur leonboomdaki olanların fiyatını da bi zahmet atsan ne güzel olacak. Ben Eryadan aldığım şu xenonlar bi arıza yapsın merceklenmezsem kesin halojene dönecem, hiç sevmez oldum şu fanuz xenonları. Mert abicim bi merceklendir bizi, bak gelen ledliler de bişeye benzemiyor nasılsa, yeni bişey de geleceği yok bari orjinal olsun. Sanırım onlar H7 tipteydi, bixenon değil yani. Çok pahalı olacağını zannetmiyorum.

abi ilk buluşmada şu benim farları bir test et belki fikir edinirsin

Geri
Üst Alt