Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

xenon taktım ampul uyarısı geldi ??:)

gallito

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün kıslara ve sislere 6000 k xenon taktırdım . Göstergede ampul işareti çıktı . Servise gittim bu işaret normal sürekli yancak bişey yapılmaz dedi . Xenon takan herkeste yanıoyo mu bu uyarın ?

parkların ampülleri de deiştirdim .. bi zararı olcaksa çıkariyim onları yada başka takiyim ne dersinz?

normalde yanmaz..
bi uyumsuzluk söz konusu o zaman velakin lamba yanıyosa ampüllerin de sönmesi lazım aslında..sorunsuz yanıyo mu..

normalde yanmaz..
bi uyumsuzluk söz konusu o zaman velakin lamba yanıyosa ampüllerin de sönmesi lazım aslında..sorunsuz yanıyo mu..

Xenonlarda bellı bır voltaj vardır eger ampuller oo voltajın altındaysa arıza lambası yakar

12V 70 ya da 72 amper benim akü..
aynıysa aküler bu değerleri tutmuyo demek ki abi..

o zaman bilmiyorum ama ben de xenonlardan kaynaklı hiç lamba yanmadı abi..

bence markasından kaynaklanıyodur abi..
uyumsuz kalıyodur..

xenonları takarken bi voltaj ayarlayıcı bi kutu da takıyorlar sende varmı acaba?

Geri
Üst Alt