Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Xenon Öneri

ACK

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
2018 İbiza aracima xenon ampül takmak istiyorum. VAG grubunda ariza ışığı yakmayan f/p ürünü kullanmış olduğunuz bir marka model var midir?
Tesekkurler

Led ampul kullanın xenon yasak

Merhabalar,
2018 İbiza aracima xenon ampül takmak istiyorum. VAG grubunda ariza ışığı yakmayan f/p ürünü kullanmış olduğunuz bir marka model var midir?
Tesekkurler
Merceksiz farda led ve xenon çok sağlıklı aydınlatmazken karşı tarafıda rahatsız ediyor. Takmanızı tavsiye etmiyorum.

Photon acorn serisi kullanıyorum yaklaşık 1.5 yıldır her hangi bir sorunla karşılaşmadım gayette yeterli bir aydınlatması var. Sizinde ampül sarıysa kesinlikle değiştirin çok büyük bir fark oluyor. Herhanhi bir arıza lambasıda yakmadı.

Merceksiz farlarda ne led ne de xenon kişisel tatminin üstüne geçemez malesef. Karşıdan gelen sürücüler üzerinde aşırı olumsuz etki yaratmaktadır. Bence bütçe ayırıp modifikasyonlanmış bir çift far almak daha mantıklı.

Sahsi fikrim halojen ampul ile devam etmeniz hem karsi sertten gelen hem önünüzden giden araci felaket şekilde rahatsiz ediyor ama karar sizin
Marka model olarak osram t7320 led h7 7000k ya da pliphis L5672 h7 6500 k led

Bu urunler normal halojenlerden daha fazla isiniyor o yuzden sogutulmasina dikkat edilmeli

Sahsi fikrim halojen ampul ile devam etmeniz hem karsi sertten gelen hem önünüzden giden araci felaket şekilde rahatsiz ediyor ama karar sizin
Marka model olarak osram t7320 led h7 7000k ya da pliphis L5672 h7 6500 k led

Bu urunler normal halojenlerden daha fazla isiniyor o yuzden sogutulmasina dikkat edilmeli
Aslında gündüz farları beyaz ve ben kısalarında beyaz olmasını istemiştim. Lakin gece sürüşünde merceksiz ledlerin ne kadar göz aldığını karşıdan gelen araç ile öğrenmiş oldum :) Şu anlık vazgeçtim orjinal kalması daha hayırlı olacak.
Teşekkürler yardımlar için.

Geri
Üst Alt