Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Wingsuit Extreme Fly - Yok Böle Bi Adrenalin ...

bağladılarsa sıkıntı yok :)

benden habersiz yapacak olursan bi tüyo verim :)...atlarken kafanı 2 elinin arasına al...ilk dibe vurup tekrar yükselme anında ipin boynuna dolanma ihtimali var...bu yüzden ölen insanlar olduğunu biliyorum

muhteşem bir olay
AMA AMA

bana göre değil..ben huyluyum oram buram kaşınıyor yanlışlıkla kaşındın denge gitti gönye gitti..yapışırım kayalara..
bi de izlerken altıma ettim bile..

ama azrail gelse de 2 gün sonra canını alacam şu saatte..o saaten 30 dakka önce denerim

muhteşem bir olay
AMA AMA

bana göre değil..ben huyluyum oram buram kaşınıyor yanlışlıkla kaşındın denge gitti gönye gitti..yapışırım kayalara..
bi de izlerken altıma ettim bile..

ama azrail gelse de 2 gün sonra canını alacam şu saatte..o saaten 30 dakka önce denerim

Varol abi o heyecanla bi yerinin kaşınacağını tahmin etmiyorum.. :)

Varol abi o heyecanla bi yerinin kaşınacağını tahmin etmiyorum.. :)

valla bende bilmiyorum ama o konuda takıntım var düşünşene kaşınacak mı kaşınmıyacak mı diye düşünürken her yerim kaşınmaya başlarsın..meret araba değil ki durup kaşıyasın sonra devam edesinpuhaha

valla bende bilmiyorum ama o konuda takıntım var düşünşene kaşınacak mı kaşınmıyacak mı diye düşünürken her yerim kaşınmaya başlarsın..meret araba değil ki durup kaşıyasın sonra devam edesinpuhaha

puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt