Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Scirocco ile aranızdayım :)

Hayırlı olsun hocam... Çok beğendiğim bir araç Leondan sonra düşündüğüm araç aynı zamanda... Araçla ilgili izlenimlerini paylaşırsan seviniriz...
Kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle...

araçta çift turbo var birincisi 2500 devirde diğeri 4500 devirde açılıyor. özellikle ikinci turbodan sonra araç uzayıp gidiyo tutabilene aşk olsun :)

tam anlamıyla spor sürüş hissini kokpit içine yansıtıyor. sert süspansiyon ve yol tutuşu muhteşem.

tasarıma laf söylemeye zaten gerek yok geçtiğim heryerde gözler üzerimde :) leon da şık ama bu bence yaşanılması gereken çok güzel bi aşk :)

Kaç tane rocco oldu yahu :) Darısı bizim başımıza diyelim.

Maşallah çok güzel alet, kazasız belasız kullan.

hayırlı olsun aracınız :) aynı zamanda aldık :) ben leon aldım siz rocco.. ama yalnış bildiğiniz birşey war çift turbo yok araçlarda 160lıklarda superşarj ve turbo var.. 125liklerde ise sadece turbo var...

araçta çift turbo var birincisi 2500 devirde diğeri 4500 devirde açılıyor. özellikle ikinci turbodan sonra araç uzayıp gidiyo tutabilene aşk olsun :)

tam anlamıyla spor sürüş hissini kokpit içine yansıtıyor. sert süspansiyon ve yol tutuşu muhteşem.

tasarıma laf söylemeye zaten gerek yok geçtiğim heryerde gözler üzerimde :) leon da şık ama bu bence yaşanılması gereken çok güzel bi aşk :)

160 Ps lik mi aracınız?

desene kandırıldık :) ama gözle görülür şekilde bi uzama oluyor o neyden kaynaklı peki ??

hayır 122lik kullanıyorum

Geri
Üst Alt