Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW Passat vs Opel İnsignia

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selamlar arkadaşlar.Açık konuşim ve tamamen objektiftir sölediklerim.
Insignia gerçekten güzel araba kusur olarak sayılabilecek tek şey arka koltuklarının biraz konforsuz olması, passatla karsılastırırsak tamamen tercih meselesi ikiside aynı sınıf ve kalitede arabalar..Yunus Emre sen olayları çok abartıyosun.Insignia hakkında öyle yorumlar yapıyosun ki yorum yapasım gelmiyo ardından açıkçası..zaten yorum yapmaya gerek yok arkandan çünkü başka düşüncelere kapatıyosun kendini.sohbette benim ismim geçtiği için yazıyorm zaten su anda da..
Leon konusuna gelince; kasaya hayranlığım vardı zamanında, almadık ama pişman olmadım falan demek istemiyorum çok banel laflar olduğu için olması gereken yere ulaşmıyo söylenenler.Yeni leon alan birçok arkadaşım var yani kötülemek için sölemiyorum ama iç mekan gerçekten kalitesiz malzemelerden üretilmiş.yani iki arabayada otur bi elini sağa sola sür anlarsın zaten burda konusmaya bile gerek yoktur aslında bunları.gerçekten belli herşey.Zamanında astra yerine leon alsaydım, sonrada birinin astrasına binseydim cidden fark varmış ya derdim açıkça.Mazdanın ve hondanın modellerinden de daha kötü leonun içi. bunları söylediğim için sitede biçok leon sahibinide karşıma almış oluyrum ama kusura bakmayın, görüşlerim bu şekilde.Şimdi Seat, VW çatısı altında diyoruz güveniyoruz ama arabanın motoru ve yürüyen aksamları haricinde VW ile alakası yok.Ben 40.000 tl verdiğim arabada bi kalite beklerim.
O araba yolda bıraktı, bu araba yolda bırakıyo olaylarıda biraz şans, yani onun tartışmasını yaparak biyere gelemeyiz çünkü her markada her sorun var.
Çoğu opel fanlarıda VW'den üstün görür araçlarını bende buna katılmam VW genel anlamda bakıldığında Opel'den mutlaka biraz öndedir.Ancak son zamanlarda bu fikrimde değişmeye basladı Insignia modeli özellikle çok değiştirdi.Yeni astra modelide iddalı gibi.

selamlar arkadaşlar.Açık konuşim ve tamamen objektiftir sölediklerim.
Insignia gerçekten güzel araba kusur olarak sayılabilecek tek şey arka koltuklarının biraz konforsuz olması, passatla karsılastırırsak tamamen tercih meselesi ikiside aynı sınıf ve kalitede arabalar..Yunus Emre sen olayları çok abartıyosun.Insignia hakkında öyle yorumlar yapıyosun ki yorum yapasım gelmiyo ardından açıkçası..zaten yorum yapmaya gerek yok arkandan çünkü başka düşüncelere kapatıyosun kendini.sohbette benim ismim geçtiği için yazıyorm zaten su anda da..
Leon konusuna gelince; kasaya hayranlığım vardı zamanında, almadık ama pişman olmadım falan demek istemiyorum çok banel laflar olduğu için olması gereken yere ulaşmıyo söylenenler.Yeni leon alan birçok arkadaşım var yani kötülemek için sölemiyorum ama iç mekan gerçekten kalitesiz malzemelerden üretilmiş.yani iki arabayada otur bi elini sağa sola sür anlarsın zaten burda konusmaya bile gerek yoktur aslında bunları.gerçekten belli herşey.bunları söylediğim için sitede biçok leon sahibinide karşıma almış oluyrum ama kusura bakmayın, görüşlerim bu şekilde.Şimdi Seat, VW çatısı altında diyoruz güveniyoruz ama arabanın motoru ve yürüyen aksamları haricinde VW ile alakası yok.Ben 40.000 tl verdiğim arabada bi kalite beklerim.
O araba yolda bıraktı, bu araba yolda bırakıyo olaylarıda biraz şans, yani onun tartışmasını yaparak biyere gelemeyiz çünkü her markada her sorun var.
Çoğu opel fanlarıda VW'den üstün görür araçlarını bende buna katılmam VW genel anlamda bakıldığında Opel'den mutlaka biraz öndedir.Ancak son zamanlarda bu fikrimde değişmeye basladı Insignia modeli özellikle çok değiştirdi.Yeni astra modelide iddalı gibi.

Adnan eline ağzına sağlık kardeşim.gerçekten objektif yorum yapmışsın.dediğin gibi herkese kendi kullandığı araba herzaman daha + gelir.ne opel ne de seat vw vs. leş döküntü arabalar değiller.hepsinin birbirine + sı - si vardır.

Eyv.

Olay şu da değil leonun iç kalitesi kötü falan diyorum ama olay yine tercih meselesine dönüyor, benim leonum olsaydı şu şekilde bir düşüncem olurdu; ya evet belki kötü yanları böyle olabilir ama uzaktan bakardım arabama tasarımına vs. bu bana yeter derdim yine memnunniyetle binerdim.Önemli olan bu tartışma konularında objektif hareket etmek;)

Bu son sonuç ve yorumlar eşliğinde bir başka kilitlenen başlıkta belirttiğim sebeplerden dolayı kilitliyorum. En azından bu konu isabetli bir yorum ile kapatılmış olacak. Şikayetlerinizi müdüriyete memnuniyetinizi dostlarınıza söyleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt