Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vw Group İçersinden 2008 Skoda Fabia 1.2 Nasıl ?

son ilandaki eleman a ıyı guldum cam fılmı 480
işçilik 250 :) kendı yoruldugu kostugunuda fıyatlandırmıs galıba

O fiyatlara arkadaşın Fabia VRS alır..

O fiyatlara arkadaşın Fabia VRS alır..

aynı seyı bende dusundum de vergı falan fln b de zewk renk meselesı ya o yuzden en yakın ıhtımalle 1.4 tdı daha cazıp gelcektır dıye dusundum,herkes bızım kafa olaydı etraf cuprasından vrs ınden gecılmezdı heralde:D

valla 2004 superb elegance 1.9 tdi vardı araba passatla aynı gibiydi ama bence çok daha hoş bir arabaydı çok iyiydi ama asıl kötülüğünü satarken yaşadık çok ama çok zarar ettik bununda tek sebebi vardı o da SKODA firmasının ismi bence araba ne kadar iyi olursa olsun alınmamalı satarken tamamiyle dezavantaj bence...!

valla bende furkan ve melıhın yerıne yorum yapmıs olmım ama ıkısıde acayıp sekılde memnuınlar sorunsuz kullanıyolar yakıt acısındada benzınlılere gore daha az yakıyor

Olay performans ise yakıttan kaçış yok malesef.

orası ole ama furkanda paso basıyo abı ona rahmen az yakıyo gene

Geri
Üst Alt