Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW DSG Reklamı

Ben cocuğa takıldım, yazık yahu bı reklam uğruna :(

ya Golf' te sırf şu sesleri duyayım diye müzik açmaz oldum, nazar değmesin maşallah tık ses yok, araba 23000 km oldu

İçinde yağ yoksa, araba fabrikadan çıkınca da yok. Neden bir süre sonra ses geliyo şanzımandan? Ya da neden kimisinden geliyo, kimisinden hiç gelmiyo?

Ben de ona takıldım aslında. Hadi yağsız diye ses gelebilir düşününce mantıklı ama niye bazılarında var bazılarında yok?

Ben cocuğa takıldım, yazık yahu bı reklam uğruna :(

Aslinda dogru; burada bize konu olacak diye beyin damarlarindan biri catlayabilir; hayati boyunca vites degistiremez ; sabit bir noktaya rolantide bakabilirdi yavrucak :D

Müjdemi isterim şanzımanın 1-2 ye ve 3-4 e geçişlerinde kaçırma gibi bir irktirme war bugun servise gittim baktılar perşembeye randevu verdiler. Birde vites atısı ekrandan takip ederken 1-2 ye gecerken tekrar cok kısa 1 oldu yine 2 oldu... İnş yazılımsal bir problem wardır mekatronik falan bozulduysa yada dişlilerde kaçırma varsa boka battık. Siz siz olun 7 DSG den uzak durun. Zaten bukadar gelen sesten sonra bozulmasını bekliyordum süpriz olmadı. Bu seslerin normal olmadıgınıda herkes anlasın artık... Bakalım perşembe bilgisayarla yol testine çıkılacakmış neler olcak burdan yazarım...

herşey kusursuz olacak diye bir şey yok kul yapısı çünki her nekadar dişlileri işleyen sistem milimetrik olsada yanılma payı milyonda bir olur oda normaldir :D

Müjdemi isterim şanzımanın 1-2 ye ve 3-4 e geçişlerinde kaçırma gibi bir irktirme war bugun servise gittim baktılar perşembeye randevu verdiler. Birde vites atısı ekrandan takip ederken 1-2 ye gecerken tekrar cok kısa 1 oldu yine 2 oldu... İnş yazılımsal bir problem wardır mekatronik falan bozulduysa yada dişlilerde kaçırma varsa boka battık. Siz siz olun 7 DSG den uzak durun. Zaten bukadar gelen sesten sonra bozulmasını bekliyordum süpriz olmadı. Bu seslerin normal olmadıgınıda herkes anlasın artık... Bakalım perşembe bilgisayarla yol testine çıkılacakmış neler olcak burdan yazarım...
Ah be Safa:(

Geri
Üst Alt