Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW DSG Reklamı

Vw reklam konusunda gerçekten baya iyi.

DSG dünyanın en rezalet şanzımanı. Şanzımandan gelen 3-5 tıkırtı sesini normal karşılayanlar nası sorunsuz diyo onu anlamıyorum..

DSG dünyanın en rezalet şanzımanı. Şanzımandan gelen 3-5 tıkırtı sesini normal karşılayanlar nası sorunsuz diyo onu anlamıyorum..

Öyle kaçtane adam var sen biliyomusun ayberk vw turkde adamları artık ole bi kandırmışlarki inanıyolar gelen seslerin normal olduguna...

Öyle kaçtane adam var sen biliyomusun ayberk vw turkde adamları artık ole bi kandırmışlarki inanıyolar gelen seslerin normal olduguna...
Kimse arabasına yediremiyo işte Safa. Enayi yerine konduklarını dürüstçe söyleyemiyolar. İnsanlarda haklı. O kadar para verdikleri arabalarının şanzımanları takırdayınca görmezden geliyolar. Hoş, benim başıma gelse fabrikayı başlarına yıkarım.

Gençler ayıp oluyor ama. Daha 20 li yaşlardasınız büyükleriniz hakkında konuşurken daha dikkatli olun. Evet bizler yani DSG şanzumanlı araç sahipleri, belki kandırıldık, belkide siz kendinizi kandırıyorsunuz. Ama kelimelerinizi daha dikkatli seçerseniz forum daha keyifli olur diye düşünüyorum, Öyle enayi yerine konulduklarını yediremiyorlar falan ayıp oluyor. Ben kendi adıma konuşayım, yanlış yaptım ise o sizleri ilgilendirmez. Hiç bir aracı mezar kadar kullanma niyetiyle almadım. Eğer Allah ömür verirse buda son olmayacaktır...

Ayrıca Ben aracımı Baba parasıyla almadığım gibi, Benim 25 yaşındaki oğlumda sıfır aracını kendi imkanlarıyla almıştır. Olmazsa bu araçlar bizi üzerse başka araç alırız. DSG bizim biyerimize kaçtıysa eğer, ve buda size zevk veriyorsa biryerde bir yanlışlık var demektir.Sizin adınıza üzgünüm, kalın sağlıcakla....

gti1pw2.jpg

Muhtesem...tek kelimeyle bayildim...

Gençler ayıp oluyor ama. Daha 20 li yaşlardasınız büyükleriniz hakkında konuşurken daha dikkatli olun. Evet bizler yani DSG şanzumanlı araç sahipleri, belki kandırıldık, belkide siz kendinizi kandırıyorsunuz. Ama kelimelerinizi daha dikkatli seçerseniz forum daha keyifli olur diye düşünüyorum, Öyle enayi yerine konulduklarını yediremiyorlar falan ayıp oluyor. Ben kendi adıma konuşayım, yanlış yaptım ise o sizleri ilgilendirmez. Hiç bir aracı mezar kadar kullanma niyetiyle almadım. Eğer Allah ömür verirse buda son olmayacaktır...

Ayrıca Ben aracımı Baba parasıyla almadığım gibi, Benim 25 yaşındaki oğlumda sıfır aracını kendi imkanlarıyla almıştır. Olmazsa bu araçlar bizi üzerse başka araç alırız. DSG bizim biyerimize kaçtıysa eğer, ve buda size zevk veriyorsa biryerde bir yanlışlık var demektir.Sizin adınıza üzgünüm, kalın sağlıcakla....
Ben de herseye ragmen kaldi ki test ettigim TDi DSG leonda ses falan yoktu test araci olmasina ragmen ve km'si yuksek olmasina ragmen; VW grubundan bir arac alirsam kesinlikle DSG sanzumanli olacak....VW gibi bir firmanin sorunlu sanzumanli araclari piyasaya cikaracagina hic inanasim gelmiyor kaldi ki bu fikir bana komik geliyor..O sesler baska bir yerden geliyor olabilir mi?

Kimseye bir zevk vermiyo ahmet abi yazılanları tek tek okursan yapılan eleştirilerin farkındasındır. Kimsenin sana brada yanlış bir şey söylediğini fark etmiyorum. İnsanlar burada bilgilerini paylaşarak birbirlerine fikir veriyorlar. Ve burda Doğuş grubuna öfkesini sunuyorlar size karşı yapılan bir şey yok doğuşun insanları enayi yerine koydukları söyleniyor. Ve burda ki çoğu arkadaşlarda arabalarını baba parasıyla değil kendi parasıyla aldıklarını size ayrı olarak iletiyorum. Sizin hiç bir şekilde baba parasıyla almış diyip insanlara bu şekilde hitap etmenize hakkınız yok seçtiğiniz kelimelere dikkat edin ben de çalışıp kendim aldım oğlunuzda alıyorsa size sadece takdir etmek düşer hiç bir insana bu şekilde baba parasıyla almış konuşuyor demeye hakkınız yok.bu da sizin bilginize burda söylenen altını çizerek söylüyorum sadece doğuş grubuna gösterilen tepkidir olayı başka yönlere çekmeyin lütfen. Burdaki arkadaşlar konunuzu okumanıza rağmen saygısından cevap yazmamışlar. Bir daha lütfen burdaki insanlar hakkında bu şekilde yorum yapmayınız.

Can kardesim, zaten elestirme hakkini kimse kimseden alamaz..sadece sitede DSGli arac sahibi her yastan INSAN olacagini dusunerek kelimeleri daha dikkatli secmekte fayda olacagini dusunuyorum..

Can kardesim, zaten elestirme hakkini kimse kimseden alamaz..sadece sitede DSGli arac sahibi her yastan INSAN olacagini dusunerek kelimeleri daha dikkatli secmekte fayda olacagini dusunuyorum..

Kaan abicim benim en çok kızdığım nokta burda fikir paylaşıyoruz her ne olursa olsun ahmet bey'in burda o şekilde lutuflara bulunmasına gerek olduğunu düşünmüyorum. İnsanlara baba parası muamelesi yapmaya hakkı yok

Geri
Üst Alt