Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VW de dünya genelinde emisyon sorunları

Sanfransi**** da 10bin $ verip siraya giriyor millet elektrikli arac sirasina girmek icin verilen bedel sadece..5 yada 6 ay bekliyorlar..devlet her yönden destekliyor tüketiciyi..elektrik istasyonlari 2.5 saatte tam dolum yapiyor.ücretsiz.900km yol yapabiliyor.evdeki faturaniz bile indirim aliyor elektrikli araciniz varsa..

Burda Bitmez..

Dizel mi :eek:

Bizim arabalar tüplü bizi bağlayan bi durum yok desenize :cool:

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sanirim diger vw markalarinada sicrayacak bu soruşturmalar, 1.6 dizel motorlardanda bahsedilmeye baslandi

Seat skoda audi 1.6 dizel araclarda inceleme kapsamina alinabilir, normalden 40 kat daha fazla cevreyi kirletiyorlarmis, hayretler icinde takip ediyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanfransi**** da 10bin $ verip siraya giriyor millet elektrikli arac sirasina girmek icin verilen bedel sadece..5 yada 6 ay bekliyorlar..devlet her yönden destekliyor tüketiciyi..elektrik istasyonlari 2.5 saatte tam dolum yapiyor.ücretsiz.900km yol yapabiliyor.evdeki faturaniz bile indirim aliyor elektrikli araciniz varsa..

Burda Bitmez..
Bizim devletimiz de vatandaş araba almasın, rahat etmesin diye uğraşıyor. 0 araçta verginin %68 olduğu bir ülkede yaşıyoruz. akaryakıt istasyonları vergi dairesi gibi çalışıyor. bir araban varsa vay haline her şeyin vergi. binmesen bile vergisini ödemek zorundasın. Bizim devletimiz sırf vergi çeşidi azalır diye elektrikli otomobilin yaygınlaşmasına dahi izin vermez. diğer ülkeler elektrikli otomobilde çağ atlarken bizimkiler de daha yerli otomobil üretme hayali kuruyorlar.

Bizim devletimiz de vatandaş araba almasın, rahat etmesin diye uğraşıyor. o araçta verginin %68 olduğu bir ülkede yaşıyoruz. akaryakıt istasyonları vergi dairesi gibi çalışıyor. bir araban varsa vay haline her şeyin vergi. binmesen bile vergisini ödemek zorundasın. Bizim devletimiz sırf vergi çeşidi azalır diye elektrikli otomobilin yaygınlaşmasına dahi izin vermez. diğer ülkeler elektrikli otomobilde çağ atlarken bizimkiler de daha yerli otomobil üretme hayali kuruyorlar.
Düsünsenize elektrikli araclarin yayginlasdigini...elektrigin kw degeri 100 de 1milyon artar evlerde gaz lambalarina döner

Burda Bitmez..

Düsünsenize elektrikli araclarin yayginlasdigini...elektrigin kw degeri 100 de 1milyon artar evlerde gaz lambalarina döner

Burda Bitmez..
o zaman dua edelim de tamamıyla suyla çalışan araba icat etmesinler. işte o zaman yandık. bi düşünsenize Türkiyede suyla çalışan arabaların olduğunu. ben bir an düşündüm de buraya yazamayacak kadar çok şey geldi aklıma. şuan pet şişeyle satılan suların sadece akaryakıt istasyonlarında olduğunu. evinizde su stokluyorsanız polis baskınında polisi inandırmaya çalışıyorsunuz. ben satıcı değilim içiciyim içmek için biriktirdim felan

Bidonlarla basilan evde degisik cap ve abatlarda bidona rastlandi diye gecer ajanslarda

Burda Bitmez..

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt