Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vossen jant

kermssl

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba iyi forumlaar yeni jant lastik Alicam da fikir almak istedim resimde tam kendini gostermesede o anın heyecanıyla net resim cekemesemde bunla idare edicez artık, sizce nasıl olmuş almalimiyim :) bu arada ebatlar 205 55 16IMG_20200416_085733.jpg

Herkese merhaba iyi forumlaar yeni jant lastik Alicam da fikir almak istedim resimde tam kendini gostermesede o anın heyecanıyla net resim cekemesemde bunla idare edicez artık, sizce nasıl olmuş almalimiyim :) bu arada ebatlar 205 55 16Ekli dosyayı görüntüle 21059

Vossen jant süperdir ama 16” çok fazla göstermemiş kendisini araca yakışmış güle güle kullanın

Bence de ustundeki 5 kol jantlar daha oturakli ve daha yakisikli gosteriyor. Tabi zevk meselesi ama bana gore seat araclarin orijinal alasim jantlari zaten bircok markanin jantindan daha guzel.

Bence de ustundeki 5 kol jantlar daha oturakli ve daha yakisikli gosteriyor. Tabi zevk meselesi ama bana gore seat araclarin orijinal alasim jantlari zaten bircok markanin jantindan daha guzel.
Valla ben sıkıldım biraz zaten vazgeçtim vossenden şimdi enkei ve wrc bakacam pazartesi günü bakalım onlar nasıl durucak :)

17'' altında ki jantları sık bacak tercih ederseniz benim düşünceme göre boğmuş olursunuz kucuk durdugu için onun yerıne golf ya da polo r jantı gıbı 5 bacak ya da seyrek aralıklı jant tavsıye ederım hoş duracagına ınanıyorum acıkcası

17'' altında ki jantları sık bacak tercih ederseniz benim düşünceme göre boğmuş olursunuz kucuk durdugu için onun yerıne golf ya da polo r jantı gıbı 5 bacak ya da seyrek aralıklı jant tavsıye ederım hoş duracagına ınanıyorum acıkcası
Kafam baya karışık onlara da bakicam yarın

Geri
Üst Alt