Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

volkanımızın yardımıyla !!!

mfb

Kayıtlı Üye
volkanımızın yardımıyla dün benim ibizanın ön kaliper ve arka kampanalarını boyadık önler kaliperler gri kampanalar siyah artık paslar gözükmiycek :)
img0407xy.jpg
img0407l.jpg
http://img197.imageshack.us/img197/1261/img0408rr.jpg
img0409o.jpg
img0410s.jpg
img0411by.jpg
img0412h.jpg
img0413vh.jpg
img0414y.jpg
img0415m.jpg
img0416ar.jpg
img0417ir.jpg
img0419q.jpg
img0421bz.jpg
img0425cz.jpg

Güzel durmuş gri. Ben de arka kampanaları siyah yaptırdım da ön kaliperleri gri yaptırmak hiç aklıma gelmemişti, onları da siyah yaptırmıstım o yuzden :D

Ellerinize saglık.

bu arada konuyu 2 kere acmıssın

renk seçiminde de gerçekten volkanın çok yardımı dokundu bunu da yazmadan gçemicem zagorcum o kadar kusur kadı kızındada olur

merak etme zaten duzeltmeyı yaptm ben :)

renk seçiminde de gerçekten volkanın çok yardımı dokundu bunu da yazmadan gçemicem zagorcum o kadar kusur kadı kızındada olur

az kalsin arka kampanalarini komple gri yapiyoduk ama siyah hakkıydı furkan daha iyi oldu siyahla..
gri ise siyah arabada orjinal jant rengiyle en iyi olan en orjinal duran renk.
bu arada atma solma vs. olma ihtimali de yok çünkü iki boya da 600dereceye kadar ısıya dayanıklı boya ile boyandi..benim aracim siyahken kaliperlerim bu renkti..2sene öyle gezdim bişi olmadi=)

Furkan fotoları koymadan önce küçült dedim be olm sen de ben prog. var zaten diyodun nooldu.. :D

Geri
Üst Alt