Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites kılıfı için yardım

Bulunduğun yerde herhangi bi döşemeci diker ben öyle yaptım 30 tl ye dikti
Hem dikiş rengi falan nasıl istersen öyle yapar

Ben Aliexpres.com sitesinden getirtmiştim kolu ve kılıfı ile birlikte gönderiyorlar.Tercih senin değişiklik olsun diye kolu ile
birlikte kullanırsın.istersen kılıfı kullanırsın vites kolu okadar kaliteli değil fakat kılıf çok iyi bundan 5-6 ay evvel 5 dolara satın almıştım.Bir göz gezdir derim.

hocam bende de vites kılıfı bitik durumdaydı aldığımda. döşemeciye götürdüm 10 dakikada değiştirdi. sana tavsiyem internetten arama. götür bir döşemeciye 15-20 TL arasında değiştiriyorlar hem de orijinal görünüyor..zaman kaybı ve risk istemiyorsan tavsiyem budur

hocam bende de vites kılıfı bitik durumdaydı aldığımda. döşemeciye götürdüm 10 dakikada değiştirdi. sana tavsiyem internetten arama. götür bir döşemeciye 15-20 TL arasında değiştiriyorlar hem de orijinal görünüyor..zaman kaybı ve risk istemiyorsan tavsiyem budur
Teşekkürler reis

Benim vites körüğü de yıpranmıştı. Maslak Atatürk oto sanayi birinci kısımda bir döşemeci var. İşinin ehli biri. 10 dakikada orijinal deri dikti. Geçen sene 50₺ dedi. 30₺’ye dikti sağolsun :) tavsiye ederim. Bu arada vites topuzunu sökerken mutlaka dikkat edilmeli. Topuzun altında bir parça var. Kelepçe gibi bir şey. Bunu sökerken çok titiz davranılmalı. Sonra kimse sıkıntı yaşamasın. Bilgilerinize.

Geri
Üst Alt