Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Viraj Farı(AFS) Hatası

Huseyinturk

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar geçen hafta yeni araç aldım ve aracı muayeneye soktuk ancak Amerikan park açık olduğu için araç geçmedi daha sonra tekrardan gizli özellikleri kapatıp muayeneye soktuk ve araç geçti ancak gizli özellikler kapatıldıktan sonra viraj farı(afs) hatası vermeye başladı bu sorun neden kaynaklıdır veya yaşayan oldu mu sorun nasıl düzeltilir şimdiden teşekkür ederim

İyi akşamlar arkadaşlar geçen hafta yeni araç aldım ve aracı muayeneye soktuk ancak Amerikan park açık olduğu için araç geçmedi daha sonra tekrardan gizli özellikleri kapatıp muayeneye soktuk ve araç geçti ancak gizli özellikler kapatıldıktan sonra viraj farı(afs) hatası vermeye başladı bu sorun neden kaynaklıdır veya yaşayan oldu mu sorun nasıl düzeltilir şimdiden teşekkür ederim

Geçmiş olsun gizli özellikleri kapatan kişi muhtemel dönüşe duyarlı far ayarını da kapatmıştır
Kapatma işlemi yapan kişiye tekrar gösterin düzeltir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geçmiş olsun gizli özellikleri kapatan kişi muhtemel dönüşe duyarlı far ayarını da kapatmıştır
Kapatma işlemi yapan kişiye tekrar gösterin düzeltir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Anladım hocam İstanbuldan önerebileceğiniz yer var mı dün maslakta powershop gittim bilemedi orijinale getirilmesi gerek sonra yapmam gerek dedi bana biraz acemice geldi geri dönüş için teşekkür ederim

merhaba arkadaşlar,
leon 2012 model aracımda 6 yıl kullanımdan sonra afs hatası aldım. özel servisin standart diagnoz cihazında net bir şey çıkmadı ampulde de sıkıntı yok. Sensör/beyin değişimi mi gerekir? Yetkili servise gitmeden varsa benzer problem yaşayan fikrinizi almak isterim.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşım var. Aracı su aldığını farkettik. Su almayı çözdükten sonra kendiliğinden düzeldi. Beyini veya diğer elektronik bağlantılarını kontrol edin sıvı teması olmuş yer olabilir.

Geri
Üst Alt