Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Veyron yüzermi?

seni kötü eden nedir :D

Valla Mesut adamın boğulmuş olma ihtimali, kaza sonuçta birde .....$lık makinada suya gömülüyor.Bu kötü :(

Sürücü uyuya falan kaldı heralde, hiç hız kesmeden ani bir hareket yapmadan daldı çünkü.

ilk mesaja haber eklendi.

boğulmuş olma ihtimalinden başka kötü olacak durum yok zaten ortada. kasko sigorta ne arasan var :D bir ara haberlerde izlemiştim ingilterede veyron kaza yapmış tüm ingiltere olayı konuşuyormuş. kasko şirketi nasıl karşılacak diye bir haberdi. abartmışlardı herhalde :D

belliydi zaten öyle bi saçmalık olduğu cep telefonun derdine düşerken Veyron'dan oldu..
bu arada konuşanın da bildiğin nazarı olmuş.. :D :D

belliydi zaten öyle bi saçmalık olduğu cep telefonun derdine düşerken Veyron'dan oldu..
bu arada konuşanın da bildiğin nazarı olmuş.. :D :D

Abi ona nazar değil başka bişey derler :D adamlarda ne ağız varmış yahu. Böyle göz kalmaz.

---------- Post added at 01:12 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

boğulmuş olma ihtimalinden başka kötü olacak durum yok zaten ortada. kasko sigorta ne arasan var :D bir ara haberlerde izlemiştim ingilterede veyron kaza yapmış tüm ingiltere olayı konuşuyormuş. kasko şirketi nasıl karşılacak diye bir haberdi. abartmışlardı herhalde :D

Yani veyron kullanıcısı için paranın çok önemli olduğunu düşünmüyorum, aracından ayrı kalmak daha çok koyar, bu arada ben alet tamamen batmış falan sanmıştım, bel altına kadar girmiş galiba çok büyük bir hasarı yoktur sanırım.

Erhan önemli her şey olabildiğince yere yakın konur biliyosun spor araçlarda ağırdır çünkü..
bu durumda takla atsa daha az zarar görebilir su bu.. :)

yok komple batmasından daha iyidir anlamında dedim :D Motor arkada falanya daha az şey olmuştur diye :)

insurance şirketleri zaten abd fazlasıyla kazanıyor veyron u rahatlıkla karşılarlar sorun olmaz adama da koysa koysa aptallıgı koyar videosuyla haber olmuş :)

edit: çekici adama dikkat ettiniz mi elleri çamurluydu yerdeki su birikintisinde ellerini yıkadı sonra camdan içeri elini atarak direksiyonu döndürdü veyron farkı diyelim :)

Erhan o arabanın bi farı VW'ye üretim maliyeti göz önünde bulundurulsa nerdeyse bu forumdaki tüm araçlar kadar unutma.. :D :D

Geri
Üst Alt