Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ve bende satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi bence vites topuzunu kaldır,yanlış giden birşey olmuş gibi duruyor arabada,bilmeyen öyle algılar sonucta anlayanda bakıyor anlamayanda.

eğlenceli bi ilan yahu..
hayırlısı olsun Varol abim.. :)

abi ilanı güncellersen daha iyi olur gibime geliyor :) vites topuzu ve birazda yazılar..

hayırlı satışlar :D

:D:D:D..yiğit baksınlar işte..kontör alacak parası yoksa arabayı nasıl alacak..herşeyini yazdım..hatalar yaptım dur onları da düzelteyim

Varol abim zamanı geldiğinde benim ilanı oturup beraber yazalım.. :D :D

Hayırlı satışlar Varol abi.Sana bi ibiza tdı alalım artık:DAz yaksın çok gitsin.:D

xx

Varol abim zamanı geldiğinde benim ilanı oturup beraber yazalım.. :D :D

yiğit aslında efsane olacak bir ilan yazıyordum sonrasında vazgeçtim..
örnek
öğretmenim okula araba ile gitmem..niye çünkü çocuklar çiziyor tekmeliyor..bu ne demek her öğretmenden araba alınmaz..ama bu öğretmenden alınır..niye gözü gibi bakıyor..herkesden bilhassa çocuklardan sakınıyor..yanlış anlamayın psikopat bir öğretmen değilim..ama insanız kızabiliyoruz..ee kızınca acısını arabadan çıkarılıyorlar çocuk aklı işte....puhahapuhahapuhaha

yiğit aslında efsane olacak bir ilan yazıyordum sonrasında vazgeçtim..
örnek
öğretmenim okula araba ile gitmem..niye çünkü çocuklar çiziyor tekmeliyor..bu ne demek her öğretmenden araba alınmaz..ama bu öğretmenden alınır..niye gözü gibi bakıyor..herkesden bilhassa çocuklardan sakınıyor..yanlış anlamayın psikopat bir öğretmen değilim..ama insanız kızabiliyoruz..ee kızınca acısını arabadan çıkarılıyorlar çocuk aklı işte....puhahapuhahapuhaha

:D :D :D :D :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt