Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Varol Abi, Güzin Ablanın işini yaparsa :)))

ah ah ah diyerek başlıyorum..bana gelseymiş bu yazı dökermişim içimi..neler geldi neler aklıma..
mete öncelikle teşekkür ederim...güzel olmuş ama biraz da ben ekleyeyim
kuzin ala olarak

sevgili ayşe kardeşim..bakıyorum motorun stop etmiş..kocan da bu fırsttan istifade..kendine kullanmak üzere yeni model bir araç kiralamış..şu an sizin evde iki farklı araç var..birisi klasik olmuş diğeri ise rodaj'a da..
çok acil klasik aracın rektefeye ihtiyacı olduğu gibi..biraz da modifiyeye ihtiyacı var..hem yürürüne hem görüntüsüne birşeyler yapmalısın...diyeceğim ama geç kalmışsın..artık yapcak bir şey kalmamış..direksiyonu eline alıp eşini altunuzadeye götür ve elden çıkar...hatta elden çıkmış bile..bırak başkaları kullansın..
sende kendine sana uygun klasik olan ve klasiklerden hoşlanan bririni bul..
bu arada sevgili ayşe unutma ki ben kuzin apla olarak yazsamda..yazının başında varol ağabey diye yazmışsın..sen istersen ağabey kısmını kaldır. ben senden çok büyük değilim..bende bir klasiğim...20 lik sevsemde mantıklıyım kendimi riske atmam...34 tam bana uygun olur...
tez zamanda buluşmak üzere..haberlerini bekliyorum
kendimi tutamadım kopuyorum
puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

iki tarafı da resncide etmeden yazmak için uğraşsamda..yazı bi tarafa fazla meğilli olmuş olabilir..bunun için kusura bakmayın..mizah olarak düşündüm..yoksa pm atın hemen softlaştırayım

eğer çok kırmızı noktalı ise yönetim anında silebilir

Varol Abi Sen Çok Yaşa...........puhahapuhahapuhahapuhaha
 
ikinci dönem geliyorum..şimdi 20 gün için uğraşmayacağım sonra 15 tatil..ondan sonra..onları buldum artık
 
HAHAHAH :D Varol abinin katkılarını beğendim :D
 
Geri
Üst Alt