Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Varmısın İddaaya ???

şahsen bugün oynanacak maç bulamadım..bütün dünyada arsenal-barça maçına üst oynanıyor..diğer yüklenilenler,galibiyet olarak: roma,barça,inter ve hamburg..sadece oynamış olmak ve oranları çok yüksek olduğu için,arsenal-barça:alt yada X ve roma-shakhtar:X oynamayı planlıyorum..kimseye de önermiyorum:)

Harun yorumun için çok saol yeni tüyoların varmıdır...=)

sanırım kinayeli bir yorum:) valla ben o günkü maçlara güvenmediğimi yazmıştım..herkesin üst ve galibiyet oynadığı barça maçı hem alt hem berabere bitiyordu,85 te attı arsenal..hamburg ve roma da kazanamamıştı..(roma kazanamaz dedik,ama lucescuspor bırak beraberliği,maçı kazandı..riise nin mallığı sayesinde..düşmese,o maç ta berabere biterdi..)

fener maçının şokundan çıktıktan sonra yeni yazarım yorum ancak..:)

327 2
330 2
338 1
345 2
347 2

Tutarmı bu sizce? Canım istedi bi oyniim dedim dikkatimi çeken ilk ''oranları'' işaretledim :)

bi zamanlar canlıdan az para kaldırmamıştım :D:D

Geri
Üst Alt