Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag'da işler iyi gitmiyor SEAT'a son bir şans verdik..

araçlar tek olur işte ozaman satılır 2. elde seven almak isteyen kişilere

boşanmak gibi bir şey, hayat devam ediyor korkulacak bişey yok bence. alt tarafı 4 teker, ihtiyacı gideriyorsa amaca hizmet ediyor demektir büyütmeye gerek yok. Ülkeler batacak nerdeyse seat batmış çok mu?

boşanmak gibi bir şey, hayat devam ediyor korkulacak bişey yok bence. alt tarafı 4 teker, ihtiyacı gideriyorsa amaca hizmet ediyor demektir büyütmeye gerek yok. Ülkeler batacak nerdeyse seat batmış çok mu?

Guzel ıfade etmıssın abi,agzına saglık :)

acil satılık 1.6 temiz 26K kmde kırmızı leon :(

tedavülden kalkan aracı bizim insanımız almaz,,şuan dahi piyasası düşük seatın hele hele sonrasını hiç düşünmek bile istemiyorum

ben sevindim bence son şansı değerlendirmek için deli bir yeni leon yapacaklar....görürsünüz...

Seat'dan önce Skoda kaldırılır bence..

ıspartada galeridekiler seatlara tepkili zaten anlamıyorum tepkilerini o kadar plastik gibi esnek camurlukları olan fransız arabalarına bayılıyorlar...
Bence yanlış karar ama kapatılma konusu ciddiyete binerse elder cıkar bircok seat sonunda yazık olucak bu karar uygulanırsa seat gibi kaliteli firmaya

Geri
Üst Alt