Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VagCom Kablosu arıyorum.

Merhaba vag com yerine obdeleven tercih etmenizi öneririm. Orijinal cihaz aldığınız için devamlı güncelleme oluyor, Bluetooth bağlantısı üzerinden Android cihazdan kontrol edebiliyorsunuz ve yaptığınız değişikliği geçmişten düzeltebiliyorsunuz hazır kodlamalarda mevcut kabloya göre çok daha pratik.

bir tane ürünün siparişini verdim n11 den aldım gelsin yorumlara bırakıcam.güncellenebilir almadım şuan için gerek duymadım 2019 a kadar olan araçları açan bir kablo aldım

Merhaba vag com yerine obdeleven tercih etmenizi öneririm. Orijinal cihaz aldığınız için devamlı güncelleme oluyor, Bluetooth bağlantısı üzerinden Android cihazdan kontrol edebiliyorsunuz ve yaptığınız değişikliği geçmişten düzeltebiliyorsunuz hazır kodlamalarda mevcut kabloya göre çok daha pratik.
bunuda araştırdım smokemotion diye bir arkadaş var youtubede anlatıyordu pek hoşuma gitmedi sistemin işleyişi o yüzden almadım,kodlama bilgim biraz var

Arkadaslar eski biliyorum ama bir yerden uyguna vagcom 157 buldum ve satin aldim. Cd ve kurulum dosyalari icinde yalniz ne win10 da nede win7 de program acilmiyor.

Yukleme asamasi tamamen sorunsuz hicbir hata vs vermiyor. Yukledikten sonra programi acmaya tikliyorum ne hata veriyor ne aciliyor! Eski surum oldugu icin nettende program bulamadim elinde dokumaninda olup yardimci olacak yok mu? Kablonun posetinde 15.71 yazior cd icindeki program 15.70 acilsa ise yarayacak galiba ama acilmiyor bir turlu kac pcde denedim hepsinde durum ayni..Screenshot_2020-06-02-19-48-06-866.jpeg

Çevrenizde vagcom kablosu olan yoksa malesef almak tek çözüm, bende 200 lira özellik açmak için vereceğime 450 tl verdim hem ailedeki 2 adet vag grubu aracı hem arkadaşlarımınkini yaptım. Ayrıca eklediğim donanımlarıda açıyorum (ayak aydınlatma vs.)

İzmirde ihtiyacı olan arkadaş olursa bana ulaşabilir, ücret falan talep etmem. :)

Cihaz bağlıyken bilgisayar internete bağlanmaz ise sorun yok, antivirüs ve güvenlik duvarı olduğunda yazılımı kuramıyorsunuz zaten crackli olduğu için. Kablo sağlam ve aracınızla uyumluysa 100 tl civarına alabilirsiniz fiyat uygun olur.

Ustadim vag157 kablo buldum uyguna aldim ilk program acilmiyordu meger program crackli oldugu icin kabloyu takmadan acilmiyor ve hic tepki vermiyormus :D

Neyse ustadim uzun lafin kisasi kumandadan camlari kapatmayi ve acmayi aktif ettim. Kilitleyince alarmin bip sesi cikarmasini da aktif ettim yalniz kadran selamlamayi bulamadim

Kadran selamlama icin hangi bolumden hangi islemi yapmam lazim acaba bilgin varmi?

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olanlardan yardım isteyeceğim. Doğru mu yaptım bilmiyorum. Kumandadan cam açma ve kapatmayı aktif ettim. Kapı kilitleme ve açmada alarm sesinin çalmasını aktif ettim. Aşağıdan fotoda anlattım durumu bakıp yorumlarsanız doğru mu yapmışım. Tecrübeli olanlardan yardım talep ediyorum :)

KUMANDADAN CAM AÇMA VE KAPATMA İÇİN YAPTIKLARIM

1.jpg2.jpg

KAPI KİLİTLEMEDE VE AÇMADA KORNANIN (BENDE ALARM OLDUĞU İÇİN ALARM SES ÇIKARIYOR) ÇALMASI İÇİN YAPTIKLARIM

3.jpg
4.jpg

KADRAN SELAMLAMA İÇİN YAPTIKLARIM. DAHA DOĞRUSU YAPAMADIKLARIM :D

Kadran selamlama için instruments->adaptation menüsüne girdim ama nette bulduğum indicator_celebration menüsü çıkmadığı için aktif edemedim. Acaba var mıdır başka yolu?

5.jpg

Tecrübeliler yorumlarsa çok sevinirim. Doğru mu yapmışım? Ayrıca kadran selamlama açmanın başkaca yolları var mı?

Merhaba, elimde son sürüm 20.4.1 v2 kablo var. İlgilenenlere yardımcı olurum.

Merhaba, elimde son sürüm 20.4.1 v2 kablo var. İlgilenenlere yardımcı olurum.
Fiyat ne düşünüyorsunuz? Yazarsanız belki daha çok ilgi çeker.
Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olanlardan yardım isteyeceğim. Doğru mu yaptım bilmiyorum. Kumandadan cam açma ve kapatmayı aktif ettim. Kapı kilitleme ve açmada alarm sesinin çalmasını aktif ettim. Aşağıdan fotoda anlattım durumu bakıp yorumlarsanız doğru mu yapmışım. Tecrübeli olanlardan yardım talep ediyorum :)

KUMANDADAN CAM AÇMA VE KAPATMA İÇİN YAPTIKLARIM

Ekli dosyayı görüntüle 21326Ekli dosyayı görüntüle 21327

KAPI KİLİTLEMEDE VE AÇMADA KORNANIN (BENDE ALARM OLDUĞU İÇİN ALARM SES ÇIKARIYOR) ÇALMASI İÇİN YAPTIKLARIM

Ekli dosyayı görüntüle 21328
Ekli dosyayı görüntüle 21329

KADRAN SELAMLAMA İÇİN YAPTIKLARIM. DAHA DOĞRUSU YAPAMADIKLARIM :D

Kadran selamlama için instruments->adaptation menüsüne girdim ama nette bulduğum indicator_celebration menüsü çıkmadığı için aktif edemedim. Acaba var mıdır başka yolu?

Ekli dosyayı görüntüle 21330

Tecrübeliler yorumlarsa çok sevinirim. Doğru mu yapmışım? Ayrıca kadran selamlama açmanın başkaca yolları var mı?

Oo maşallah açılıcak olanları açmışsın. Welcome mod bizim kasalarda olmuyor sanırım. Senin araç makyajlımı ?

Fiyat ne düşünüyorsunuz? Yazarsanız belki daha çok ilgi çeker.

Oo maşallah açılıcak olanları açmışsın. Welcome mod bizim kasalarda olmuyor sanırım. Senin araç makyajlımı ?

Aynen ustadim arastirdim bizim kasalarda olmuyormus. Sadece gostergeyi sokup eepromdan yapanlar var ama onun icinde gostergeyi kesinlikle sokmem :)

Bendeki altea benzeri toledo kasa ustadim :) makyaj yok onceki nesle gore evrim var :D

Geri
Üst Alt