Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag-com lütfen yardım edin

time out diyecektir bende de öyle dedi köşedeki 'X' e basıp kapatınca OPTIONS'a girebilmeniz gerekiyor siz options menüye giremediniz mi

yazılımı yüklediniz
driver tanıttınız...

cihaz sürümü 10.6 mı ? 10.6 2 yi duymadım...3 var ama 2 ???

optionsdan önce teste girip cihazı bulmasını sağlıyorsunuz...save edip çıkıyorsunuz...

köşeden kapatmadım hiç hep tamam dedim hiç bişey cıkmadı birazdan birde öyle deneyim insallah olacak wag-com u araca baglarken önce kırmızı sonra yeşil ışık yanıyor cihaz 10.6 mış cd üstünde 106 yazıyo ama cd kırık kargoda kırılmış

tamam doğru önce kırmızı sonra yeşil yanması lazım yalnız soketin tamamen oturduğundan emin olun bir kez daha ittirin. bu arada size verdiğim linkteki program da 10.6 yani kabloyla uyumlu olan kablonun üzerinde ise 106 yazması lazım

aynen dediğin gibi ürürnde 106 yazıyor aksam birdaha denicam bu sefer tame out dedi zaman köşedenX kapatıcam yardımlarınız için teşekkürler inşallah bu sefer olur

bende ilk başta sizin problemleri yaşadım ama bu söylediklerimi uygulayınca her şey tıkır tıkır çalışta kolay gelsin inşallah olur

şu an yapıyorum programı acmak için tıklıyorum error time out diyor köşeden kapatıyorum ama başka hiç birşey cıkmıyor programla ilgili

allah allah çok ilginç ya bu program kafasına göre mi çalışıyor Pc mi beğenmiyor anlamadım ki :confused: başka bir pc de denediniz mi peki

ewet başka pc de denedik olmuyor valla cok ugrastım baya sinir oldum ne yapsam olmuyo win7 de olmadı wistada olmadı 2 pd de denedim ne yapmak lazım bilmiyorum

Geri
Üst Alt