Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag-com lütfen yardım edin

galerici

Kayıtlı Üye
ürün yurt dışından geldi aksam aracıma bagladım üzerindeki yeşil ışık yandı ama hıc birsey yapamadım scan diyorum eror diyor interface not ready for more details use test on options screen falan diyor nasıl yapcam bir yardım edermisin ne yanlış???

ürünle gelen cd yi yükledin...miii
driveri yükledin mi ???

hangi version cihaz geldi ?? hangi version yazılım kullanıyorsun ?? bunların ikiside aynı olacak

cihaz 106 ise yazılımda aynı olacak
1063 olmaz....

bunları doğru ise
optionsda önce cihazı bulduracaksın sonra save edip çıkacaksın...

dikkat et yanlış bir şey yaparsan...benzer aracın bilgileri lazım olacak...

cd yok kargoda kırılmış bi actım paramparca 10.6.3ü denedim olmadı gelen ürünün cd sinde 10.6.2 diyordu şimdi 10.6 yı indirdim denicam

kablonun üzerinde ne yazıyor.. bende denedim olmadı işletim sistemi olarak xp ve vista denermisin win7 32 bit birde..

ne yaptıysam olmuyor kablo üzeinde VAG106 dual-k falan yazıyo araca soketi taktığım zaman soket üzerindeki yeşil ışık yanıyor 10.6 yıda denedim ondada hiç açılmıyor time out diyo

programı yükleyin yükleme sırasında driver yüklensin mi diye soracak evet deyip kabloyu pc ye takıp kabloyu tanıtın. sonra programı açın options'dan TEST'e tıklıyorsunuz biraz bekledikten sonra SAVE deyip ana pencereye dönüyorsunuz AUTO SCAN'e girip aracı seçip atıyorum makyajlı kasa leon için SEAT LEON 1P'yi seçiyoruz. tarama bittikten sonra LOG'u kaydet diyorsunuz bilgisayarınızın bi tarafında kalsın. ondan sonra istediğiniz özellikleri açık kapayabiliriniz

birde bunu deneyim inşallah bu sefer olur teşekkür ederim

yok olmadı şuan deniyorum işletim sistemim win7 32 bit

Geri
Üst Alt