Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-com hakkında

kurtbil

Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ağu 2009
Mesajlar
7,702
Yaş
36
kapı kolunu çekince açılıyor. aslında kilitleri açıp öyle kapıların açılmasını sağlamak biraz işkence de olsa güvenlik için iyi bir uygulama. benim arkalarda çocuk kilidi aktif durumda, içerdeki kollar hiç bir işe yarayamıyor zaten:)

dedıgın gıbı hem ıyı hem kotu b ozellık abi,bılmeyen adam bu acılmıyo dıyıp kolu sokercesıne sonuna kadar cekıyodu uyuz olyodum her defasında nasıl acıldıgını anlatmaya
 

- 48 -

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Tem 2010
Mesajlar
1,969
Yaş
53
bugün eryada 10 dakikada kapı olayını hallettim..pimi gibi bişey takılı kalmış onu yerine itti ve kolu taktı...şimdi kapı kilit açılınca tek çekmede açılıyor...:)
 

PATRON

Administrator
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
11,112
Yiğit makyajsız kasada 1 kez basınca sadece ön taraf açılıyor. 2 kez peş peşe basınca hem ön hemde arkalar vs hepsi açılıyor.

makyajlı kasada ise 1 kez basman kafi.. :)

Benim yazılımsal problemim var ya dumur oldum. 1 kez basınca sadece ön kapı açılsın istedim yaptılar ama tekrar bozuldu.. Ondan sonra sağ arka camda problem var otomatik yukarı kaldırdığımda kalkıyor sonra tekrar iniyor..

Ondan sonrada kilit düğmesine basılı tuttuğumda bazen aynalar katlanıyor bazende katlanmayıp sadece dörtlü sinyaller 1 kez yanıyor
 
Üst Alt