Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-com hakkında

peş peşe 2 kez basman gerek abi arka kapı ve bagajlar için tek tek basarsan olmuyor

peş peşe iki basıyorum arkalar ve bagaj öyle açılıyor ama yazdığım gibi ön sağ kapı beni deli ediyor..dışardan binen ben açmazsam açamıyor

arabayı aldıgımdan beri birkez kapı açma düğmesine basınca hepsi açılıyordu onu yaptırdım şimdi 2.kez basınca arkalar açılıyor makyajlılara yapmamışlar sanırım yada bana denk geldi makyajsızlar gibi değil??

abi zaten normali o..
bagajı açmak için 3 defa falan basmaya ne gerek var ki..pek kullanışlı bi olay değilmiş bence.. :)

abi zaten normali o..
bagajı açmak için 3 defa falan basmaya ne gerek var ki..pek kullanışlı bi olay değilmiş bence.. :)

3 kere sinirlenince basıyorum eğer yanlız isem arabaya binerken sadece bir kere basıyorum..ama bi arkadaşım yada ileden birileri de binecekse..2 defa basıyorum..açılmayınca ön sağ sinirleniyorum..3 basıyorum bi anlamı olmuyor tabi 2 ye tepki vermeyen kapı 3'e verir mi vermez..en iyisi istanbuldayken bi servise gitmek

basitlik her zaman iyidir 1 defa basıp hepsini açmak kafi..
içerden biri çıktığında bütün kapıların açılmaması bence çok daha keyifli ve işlevsel bi olay önemli olan o..

basitlik her zaman iyidir 1 defa basıp hepsini açmak kafi..
içerden biri çıktığında bütün kapıların açılmaması bence çok daha keyifli ve işlevsel bi olay önemli olan o..

bir kere basınca açılmıyor ki hepsi..hiç açılmadı bende..çalıştırıp giderken de hepsi kitleniyor stop edince açılıyor..ya da iç kumandadan açılıyor...hatta içinde otururken çalışmıyorsa belli bir zaman sonra kitleniyor..yarın bi de açıp dışarda beklicem kendi kendine kapanıyor mu diye

Serbay ne zamandır aklımda, servis zamanımı bekliyordum şu tek seferde sadece sol ön kapının açılması olayını.

tek seferde acmak mumkun kapıları servıste dıagnostık e baglayıp hemen yaptırabılırsınız.bu arada sızın aracınızda b sorun var gbı gorunyo cunku bendede eskı kasa leon vardı ve dedıgınız gıbı 2. seferde acılyodu tum kapılar ama b kac kere basma gıbı b durum soz konusu olmadı hıc zaten aldıktan b sure sonra hepsını tek basısta acıcak sekılde ayarlamıstım vag.comdan

makyajsızlarda 1 basmada hepsi açılır..

Serbay ne zamandır aklımda, servis zamanımı bekliyordum şu tek seferde sadece sol ön kapının açılması olayını.

abim direkt kapıyı içerden açıp çıkmak da aynı şey sonuçta..
makyajlılarda kapılar kitliyken içerden çıkmak için yine kilidi açmak mı gerekiyo..sadece kapı kolunu çekmek yeterli olmuyo mu..

kapı kolunu çekince açılıyor. aslında kilitleri açıp öyle kapıların açılmasını sağlamak biraz işkence de olsa güvenlik için iyi bir uygulama. benim arkalarda çocuk kilidi aktif durumda, içerdeki kollar hiç bir işe yarayamıyor zaten:)

ben çift basma olayından memnumum aslında.giderken kapanması falan güzel..ben anladım ki ben co drive tarıfanda sorun var..bugün göstereceğim..gitmişken varsa stiker de alacağım

Geri
Üst Alt