Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

V kayış değişim

Eyupsglck

Kayıtlı Üye
Aracım 2016 1.2tsi 75k bakımına yıldan dolayı 71de girdim şuan yine yıldan dolayı 90k bakımına 82k civarlarında gircem V kayısının değişmesi gerekli mi birde şanzıman yağını değiştirmeyi düşünüyorum ne kullanmalıyım teşekkürler

V kayışı dediğiniz gibi 90 binde değişiyor. Çok pahalı bir şey değildi yanlış hatırlamıyorsam. Bütçeniz varsa aklınızda soru işareti kalacaksa bence değiştirin sonra uğraşmamış olursunuz.

Aracım 2016 1.2tsi 75k bakımına yıldan dolayı 71de girdim şuan yine yıldan dolayı 90k bakımına 82k civarlarında gircem V kayısının değişmesi gerekli mi birde şanzıman yağını değiştirmeyi düşünüyorum ne kullanmalıyım teşekkürler

V kayışını değiştirin kafanız rahat etsin

Değiştirin gitsin hocam ne kalmış şurada 90 bine..

Teşekkürler ediyorum cevaplarınız için birde sadece kayış mi değişiyor yoksa gergi rulman vb değişiyor mu?

Geri
Üst Alt