Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzun yolda gaz kesme

Aracım daki sorun çözüldü malesefki aracda Birsey yok sadece güncelleme yapıldı güncelleme sonrası yakıt sarfiyatı düştü motor baya bi sessizleşti klima daha fazla soğutuyor eskiden klima tek kademe de hic serinlemiyordu güncelleme sonrası 39 derece sıcaklıkta tek kademe araç icerisi buz oluyor araca yapılan işlem : hava filtresi antifriz değişimi ve ecu ile yakıt güncellemesi totalde 1400 TL ücret ödedim Arıza o kadar gıcıktıki gece internet araştiriyordum gündüz ise servisler de iki tane yetkili servise gittim ayrı ayrı sanayideki bütün tamircileri ve özel servislerden bahsetmiyor bile en son 200 km uzaklıktaki ile götürüm Batman’a orada 3. Küçük sanayi sitesin de volkwagen teknik servisi arızayı buldu bu arızayı bulmak icin tam 5 bin km yol yaptim ben ise nerdeyse 8 kilo verdim bunun stresinden dolayı tek usta tek servis ile kalmayın farklı ustalarin görüşü alın

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geçmiş olsun. Sayenizde bu can sıkıcı durumun sebebini ögrenmiş olduk. Allah kaza bela göstermesin

sorunun iyi bir tamirci tarafından nokta tespit edilmesi gerekli yoksa deneme yanılma ile bilinecek birşey değil baya masraflı olur.

Kardeşim benimde 1.6tdi toledom var aracım 3500 4000 devirde gaz kesiyor korumaya giriyor heralde sonra 2000 devirin üstüne çıkmıyor kontak açıp kapatınca gidiyor yardımcı olabilirmisin

Geri
Üst Alt