Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzatılmış garanti iptali

Bulutbey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba.Geçen sene Eylül ayında aldığım 1.6 tdı dsg Fr leon araç için o dönemki mevcut 12 ay faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilmek için aracın standart 2 yıl Olan garantisinin üzerine 3 bin TL karşılığında ekstradan 2 yıl daha garanti yapılarak kredi bitiminde istersem extra garantiyi iptal edebileceğim ve paramı geri alabileceğim söylendi..Bu ay nasipse kredinin son taksidini ödeyip krediyi kapatıcam ama extra garantiyi iptal edip etmeme konusunda kararsızım bazı forumlarda extra garantinin para tuzağı olduğu servise gidince Biçok şeyin bu garantiye dahil edilmediği konusunda görüşler okudum..Sizin de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi almak istedim..şimdiden teşekkürler

Extra garantinin policesinde garanti kapsam şartlarına bak hocam detayı iyiyse garanti her halükarda iyidir bence.

Bence iptal ettirme araci satmayacaksan en ufak sorunda artik buyuk paralar odemeye hazir olalim araba fiyatlari uctu gitti dogal olarak parca fiyatlarida gitmistir odedigin parayi fazla fazla cikarir rahat ol

Merhaba bencede iptal ettirme hem birazda olsa kafan rahat olur ve iptal etmek istesen yok şu kesintisi yok bu kesintisi deyip alacağın tutarıda baya düşürmeye çalışabilirler.

Simdi garanti taraftari gibi olacam ama temmuzda volan degisti toplam fatura 5000 tl idi hepsini uzatilmis garantiden karsilandi ama en ufak seyde 500-600 lira olacak gibi duruyor artik

Bence de garantiyi iptal etmeyin. Tabi arabayı değiştirmek gibi dusunceniz yoksa.

Arkadaşlar görüş ve fikirleriniz için hepinize teşekkür ederim ancak yaklaşık 10 sayfalık uzatılmış garanti kitapçığını detaylı okumam sonucunda başıma gelebilecek birçok şeyi(Boyalarda deforme solma atma,iç malzemede meydana gelen aşınmalar,Olağan Sürüş kaynaklı oluşabilecek mekanik sorunlar vb..) ya kullanıcı hatası olarak değerlendirildiğini yada kapsam dışı bırakıldığını gördüm bu yüzden iptal talep formunu doldurup ilgililere ulaştırıp para iadesini beklemeye başladım.İade edilecek parayla da biten kaskomu yaptıracağım

Valla ben dün gittim 1400 falandı zubizu ile 1100 civarı bişey bayıldım çıktım en kötüsü de 30 bin bakımı gibi hafif bir bakım için 4 saat servisde beklemem kötü oldu

Geçen hafta yaptığım 1.yıl bakımında bende aracı saat 10:00 da verip 14:00 da aldım..4 saat bekleme süresi tüm servislerde var demekki

Geri
Üst Alt