Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan Kumandayla Araç Çalıştırmak

bırakın şimdi t5 te çalışıyor mu çalışmıyor mu diye tartışmayı,,sabah k.çımız donuyor soğuktan.. :D nerde nasıl yapılır gören duyan yok mu ?

yapıldığını biliyorum hatta motorsikletlerede takılıyor ama aracı kesinlikle viteste bırakmayacaksın

israilde filan genellikle siyasilerin araçlarında war bu sistem , bombalara karşı önce uzaktan arabayı çalıştırıyolar bi süre bekleyip öyle biniyolar arabaya ;)

israilde filan genellikle siyasilerin araçlarında war bu sistem , bombalara karşı önce uzaktan arabayı çalıştırıyolar bi süre bekleyip öyle biniyolar arabaya ;)

ilginç bir kullanım amacı. ****oter larda niye var peki :) amcamın oğlunun vardı ****oter i cafede otururken düğmeye basıp basıp çalıştırıyordu manyak... O günden sonrada bir daha görüşmedim zaten rezil olmuştum :)

Bizim arkadasın 98 honda cr-v sinde de war mukemmel bişi...

Geri
Üst Alt