Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uzaktan kumanda mesafesi...(çözuldu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muko

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ne zamandır aklımda bi türlü yazamadım benim aracın kumandası uzaktan kitlitlemiyo neredeyse aracın yanına gittiğimde kilitliyo yada açıyo pil demeyin yeni değiştirdim :) acaba tüm seatlar böylemi yada başına gelen varmı yada yapılabilecek bişey bilgilendirirseniz sevinirim herkes kendine iyi baksın :)))

Benim kumandam 10 metre civarı mesafeden aracı açıp kitliyo.
Serviste anahtarın sıfırının 110 120TL gibi bir fiyat olması lazım. Servise şikıayetinizi belirtin, yeni anahtar aldığınız takdirde sorununuzun geçeceği ile ilgili garanti alın, yeni anahtarla da aynı sorun olursa anahtarı satın almazsınız. O zaman da alıcıda sorun var demektir. Eğer elinizde yedek anahtar varsa bir de onla denemenizi öneririm.

bende de mesafe kısa 5-10 metre tam ölçmedim ama..ilk aldığımda yakından bile zor çalışıyordu benim kinin sorunu pildi..geçen kitapçığına bakmıştım mesafeyi de 10 metra civarı gibi kısa bir alan gösteriyordu..

servise bi sorun bence pil de yeniyse vardır bi tahminleri..

Benim kumandam 10 metre civarı mesafeden aracı açıp kitliyo.
Serviste anahtarın sıfırının 110 120TL gibi bir fiyat olması lazım. Servise şikıayetinizi belirtin, yeni anahtar aldığınız takdirde sorununuzun geçeceği ile ilgili garanti alın, yeni anahtarla da aynı sorun olursa anahtarı satın almazsınız. O zaman da alıcıda sorun var demektir. Eğer elinizde yedek anahtar varsa bir de onla denemenizi öneririm.

teşekkürler arkadaşlar fikirleriniz için ama benim aracın yedek anahtarında kumanda yok bak şimdi acaba sadece bendemi öyle sizde varmı benim sadece bir adet kumandalı anahtarım var diğeri düz...

aynen öyledir...senden ricam bir bakarmısın yedek anahtar aracını çalıştırıyormu?veya hiç denedinmi?tanıtılması gerekiyor.

2007 ibiza, anahtar uygun pozisyonda tutulursa 20 metre civarı

teşekkürler arkadaşlar fikirleriniz için ama benim aracın yedek anahtarında kumanda yok bak şimdi acaba sadece bendemi öyle sizde varmı benim sadece bir adet kumandalı anahtarım var diğeri düz...

Benim araçta 2'si de yedek anahtar da uzaktan kumandalı. Donanım paketi farkından dolayı böyle olabilir.

aynen öyledir...senden ricam bir bakarmısın yedek anahtar aracını çalıştırıyormu?veya hiç denedinmi?tanıtılması gerekiyor.

tamam cezmi abi bugün dener yarın yazarım sana sanırım denemiştim ama tam hatırlamıyorum kesin sonucu yarın yazarım :)

2007 ibiza, anahtar uygun pozisyonda tutulursa 20 metre civarı

EVET BENİM ARABANIN SAĞ ÖN ÇAPRAZINDAN TUTUNCA 20 m ALIYO UYGUN POZİSYON BU GALİBA:) AMA HERZAMAN O TARAFTAN YAKLAŞAMIYORUM ARABAYA :) DİYER YÖNLERDEN 5 m ANCAK...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt