Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uygulamalarımız...

ahahah ben yıne verırım olum dans edıyorum ben sevısıyorum arabayla :Dhele beyaz araba cok dıkkat ıstıor bence

Valla onun ıcın zaman onemlı senı ne kadar cabuk gonderırse okadar ıyı 2. sı wax cızık gıdermez dolgu yapanlar vardır wax korumadır yuzeyde asındırıcı ıcermez .. wax elle atılır beklenır mf bezle sılınır sıstemın dogrusu budur

Muratcan bi kaç msj öncesinde wax ı el ile atmak daha iyi demişin. Yarın bende Meguiars ta nxt wax yaptırıcam arabayı, fakat bana orda çalışan bir abi makinayla atılması daha iyi olur dedi hem ince çizikleride alırmış biraz, el ile mi attırayım wax ı bende???

nxt onlar elle atıyor yanlısın var bence cunku ben uygulatıyorum 50lıra ıc-dıs+nxt ....

Kendileri sordu elle mi yoksa makineyle mi atalım die :)

nxt acayıp ınce bır hızlı cıla gıbı bırsey aslında makınede verım nasıl olur bılmıyorum ama ben ılk defa senden duydum acaba sen 34 falan mı atıcaklar onu merak ettım cunku nxt en basıtı olup en zahmetlısı olan

hıc bı wax sealant makıne ıle atılmaz ıster 34 ıster prof serısı olsun ıster amator elle atılması saglıklısı zaman problemı olanlar atabılır tabı ama bu ıste aceleye gerek yok ;)

atılır makıne ıle ama dogrusu elledır ... makıne acele cabuk olsun dıye hem elle daha ıyı yedırılır

Geri
Üst Alt