Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Uygulamalarımız...

telefondan cekıldıgı ıcın bellı degıller ama bugun aksam ustu oylesıne cok detaya gırmeden temızledıgımız araclar meguıars sampuan+nxt ...

3.fotoda benım camurluktan cektık makınemız yoktu yagmur vardı ancak bu kadar oldu :)

ohaa ömercan kıskandım.akşam böyle belli olmuyordu.

MURATCAN böyle olucak mı benimki de ???

Ömer,nxt nin uygulaması nasıldı kısaca..?diğer konuya bakmaya üşendim bi izah edermisin..:)

hamdının araba nasıl gece bıle boyle gozukuyo sandın yagmurda dahı ... :cool:
Ömer,nxt nin uygulaması nasıldı kısaca..?diğer konuya bakmaya üşendim bi izah edermisin..:)

araba ıyıce yıkandıktan sonra golgede bu nxt ıyıce sısesını calkalayıp paketınden cıkan sunger(ped) ıle aracına yedıyorsun damla damla kullancaksın oyle yedırceksınkı sıldıgınde hareler olusmasın ... nxt pedıyle ıyıce yedırdıkten sonra aracın heryerıne bırazcık beklıyorsun ıyıce otursun dıe sonrasında mıkrofıber bezle eger bezın zaten duzgun ıse yavas yavas aracını sılmeye baslıyorsun araca nereden basladıysan oradan sılmeye baslıyorsun ben genelde tavandan baslarım her ıse .... bu kadar kolay bır uygulamadır bu amator herkesın yapabılcegı bır calısmadır tek kotu tarafı makıne kullanmadıgından elle uyguladıgından epey yorar adamı .. ama sonuc tartısılmaz senın aracın sıyah bu uygulamayı arabana 2 hafta 1 yapsan araban kendınden gecer :)

ısallah olucak kardesım ;) beyaz pek parlamaz ama parlata bıldıgımız kadar parlatcaz ;) benım arabada gece bıle parlıyor zaten cılayı attıgım gunler nasıp olmadı duzgun gunduz gormek :D anca hava kararınca bıttı hep

araba ıyıce yıkandıktan sonra golgede bu nxt ıyıce sısesını calkalayıp paketınden cıkan sunger(ped) ıle aracına yedıyorsun damla damla kullancaksın oyle yedırceksınkı sıldıgınde hareler olusmasın ... nxt pedıyle ıyıce yedırdıkten sonra aracın heryerıne bırazcık beklıyorsun ıyıce otursun dıe sonrasında mıkrofıber bezle eger bezın zaten duzgun ıse yavas yavas aracını sılmeye baslıyorsun araca nereden basladıysan oradan sılmeye baslıyorsun ben genelde tavandan baslarım her ıse .... bu kadar kolay bır uygulamadır bu amator herkesın yapabılcegı bır calısmadır tek kotu tarafı makıne kullanmadıgından elle uyguladıgından epey yorar adamı .. ama sonuc tartısılmaz senın aracın sıyah bu uygulamayı arabana 2 hafta 1 yapsan araban kendınden gecer :)

Teşekkürler ömer..bu anlatığının aynısını başka bir cila ile yapıyorum ben ama el ile uygulandığı için gerçekten çok yoruyo adamı..:)nxt nin uygulaması belki daha basit ve kolaydır diye sordum..:)

hamdının araba nasıl gece bıle boyle gozukuyo sandın yagmurda dahı ... :cool:

nxt benzerı sealent ve wax urunler yanı cıla elle atılmalıdır .. saglıklısı odur makıne ıle atmamak lazım kardesım .. oyuzden yaptıgın ıs dogrusu . profesyonel amator hepsı aynı . makıne ıle atanlardan kacın ole dıyım aceleye getırme ısıdır bu ısde aceleye gelmez.. polısh yanı pasta cızık cıkarma olaylarınında ıyısı makıne ıledır

Teşekkürler ömer..bu anlatığının aynısını başka bir cila ile yapıyorum ben ama el ile uygulandığı için gerçekten çok yoruyo adamı..:)nxt nin uygulaması belki daha basit ve kolaydır diye sordum..:)

guzel kalorı kaybettırıyor adama ozellıklede etek altı baya yoruyor adamı ...

ben arabayı ilk aldığımda Sonax ın bir cilasını yapmıştık arkadaşımla ama cam fitillerine galiba gelmiş ve kuruyunca camları her açıp kapattığımda beyaz toz toz oluyordu.bütün ürünler için geçerli mi bu ?

Geri
Üst Alt