Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!!usb ve mp3 çalar teyp alıcam yardım!!!

şeker eğer sıfır alıcaksan medıa markta gıt abı orda hepsını kurmuslar zaten ıstedıgın gıbı bakıp ınceleme sansında var hem oralarda fıyatlarda uygun oluyo hemde ufak kampanylar falan duzenlıyolar ;)Dounun gostermıs oldugu sonyden bızım bı elemanda kullandı şöle bişi var ılerde anfı bas mıd falan baglamayıda dusunuyosan eger bas ve anfı cıkıslarınada bak bazılarında olmuyo kı ole bı nıyetınde var ıse pıonner dan sasma derım

şeker eğer sıfır alıcaksan medıa markta gıt abı orda hepsını kurmuslar zaten ıstedıgın gıbı bakıp ınceleme sansında var hem oralarda fıyatlarda uygun oluyo hemde ufak kampanylar falan duzenlıyolar ;)Dounun gostermıs oldugu sonyden bızım bı elemanda kullandı şöle bişi var ılerde anfı bas mıd falan baglamayıda dusunuyosan eger bas ve anfı cıkıslarınada bak bazılarında olmuyo kı ole bı nıyetınde var ıse pıonner dan sasma derım

sanırım bass ve anfı baglamam.ama tabıkı cok fark olmassa olesını almak daha mantıklı ya.

fıyat olarak cok fark yoktur sanmıyorum pıoneer derım ben abı sasma ılerdede memnun kalırsın ıkıncı bı masraf olmaz :D

ogun elektro world de guzel modeller oluyor bakmanı onerırım... bazı modellerdede kampanya oluyor..

Görünüş aynı yolladığım şekildeydi tahmin ediyorum kesin buydu şöle anlatayaım iki 30 cm bass 6 mid takımı 2 adette anfi bağlandı...

bı yanlıs anlasılma olmasın anfı ve bas cıkısı ıcın dounun gostermıs oldugu cıhazdada vardır orda bı cumle dusuklugu olmus arkadasımdada vardı ondada bas anfı baglıydı :D
demek ıstedıgım pıoneer larınkı daha kuvvetlıdır :D

Ogün woofer mid takımı falan baglıcaksan bnm bilgim war yardımcı olurum ben pioneer deh-5050 kullandım muhtesemdi eger woofer baglıcaksan 3 rca lı çıkıs olmasına dikkat etmelisin yani 3 kanal...

Ogün o teypten yeni aldım. Maltepe pazarından montaj dahil 300TL. 2 sene garantili.
Resmini koyduğun teybin aynısı.

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:54 ----------

Bu arada teybin modeli DEH 3150UB. Arkasından 4 kanal anfi çıkışı felanda var fena bişi deil. Işıkları da araçla uyduğu için bunu aldım.

Geri
Üst Alt