Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Unutamadığınız tadı damağınızda olan otomobiller

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
Kıymetli arkadaşlar, Seat markasından önce sahip olduğumuz, kullandığımız ve işte bu gerçek arabaydı dediğimiz araçları artılarıyla ve varsa eksileriyle yazalım hem eskileri yad edelim hem de dostlar bilgilensin. Başlıyorum;
1- 2004 Honda Accord 2.4 benzin-lpg tiptronik. 3 yıl kullandığım araç. 190 ps lik süper motorun yanında koltuk ısıtma ve sunroofa varıncaya kadar üst donanım vardı. Ayrıca kasa olarak etkileyici bir duruşu var. Eksisi; 1 adet bandrolü 700-800 arası ve yakıt.
2- 2004 5 kasa E60 BMW benzin-lpg tiptronik. Motor sesini dinlemek dahi yeterdi. Oldukça güzel bir kasası var. Donanım direksiyon ısıtma dahil en dolusuydu. Yol tutuşu ve verdiği güven en güzel tarafıydı. Eksisi; 2200 motor olmasına rağmen performansı çok düşük ve aşırı yakıt tüketimi.

2005 model 1.5 dizel accent üç silindir ilk göz ağrısı yakıtı koklaması o ataklığı 5 yıl kullandım hiç yolda bırakmadı :D

Eski aracımız 2011 1.3 Linea idi 2 sene kullandık hiçbir arıza vermedi parçası ucuz bize hiç uzmedi kullandığımız süreçte bakım hariç hiçbir ekstra masrafimiz olmadı ama gel gelelim performans düşük.Leon canavar gibi kiyaslandiginda :D

Bizde de 98 model Mercedes E 200 elegance e2 full paket vardı zamanında sıfır almıştık çok seviyodum aracı sunroof elektrikli koltuklar her şey vardı ama biraz yakıyodu araba hiç tüp takılmadı geçen sene 70 bin km de satıldı

Bunun beyazıydı
IMG_5291.JPG

e39 520i 6 silindirin tadı şimdiki lüks arabalarda olmayan donanımı.. kasa ağırdı çok seri yürümüyordu ama çok keyifliydi özleniyor :(

Geri
Üst Alt