Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

UBA yı gördüm :D

izledim çok güzel birşey arkadaşımın eski deolsa aracını görmek

Video çok güzel olmuş bence. Bi an Fast and furious izliyomuş gibi hissettim kendimi. Ancak videonun bi yerinden sonra insan patinaj ve motor seslerini duymak istemiyo değil. En azından video'nun sonunda Mustang bir burnout ve ardından kalkış yapabilirmiş. Tabiki çıplak V8 sesi eşliğinde :)

Video çok güzel olmuş bence. Bi an Fast and furious izliyomuş gibi hissettim kendimi. Ancak videonun bi yerinden sonra insan patinaj ve motor seslerini duymak istemiyo değil. En azından video'nun sonunda Mustang bir burnout ve ardından kalkış yapabilirmiş. Tabiki çıplak V8 sesi eşliğinde :)

+1905:eek:

guzel ama hep bi slow motion yanii :) ayberkin dedigi gibi biraz da hareket lazimmis :)

korayım şu an köksal abide araba nicki yan53 :)

video bencede cok guzel olmus

ben videoyu izleyemiyorum, iki adrestede takılıp kalıyor.

video kayıt..senaryo müzik güzel..ama biraz daha hareket çok güzel olurmuş..tahminim bundan sonra yaparlar..bu arada direksiz arabalara bayılıyorum..ilk arabam direksiz di..hala özlerim

bi arkadaş cagırdı gittik valla fenada olmamıs sanırım...

Geri
Üst Alt