Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tunceli nazimiyede 4 şehidimiz...

24

Kayıtlı Üye
Keşke şehit vermeseydikde bende bu konuyu açmasaydım sene 1996 benim acemi birligim bitmiş ve usta birligine gidiyorum oraya TUNCELİ'nin NAZİMİYE ilçesine evet hainlerin kahpelerin 4 vatan evladını şehit ettigi yerdeydim 1996/1997 senesi orda obölgede görev yaptım ve izin kullanmadan daha doğrusu izin verilmedi...

(Tim bozulamazdı odönemler özellikle ağır silahçılar)

Benim facedede resmim vardır çelik yelekle oresimdeki mevzidede 2 şehidimiz vardı ozaman... tabi ben şimdi degişik duygular yaşıyorum nedenmi orayı tekrar hatırlıyorsun mevzileri silahını yağmurda çamurda karda kışta gece gündüz yollar katettigini 1colayı 1 tim içtimizi herkes erzagını suyunu idareli kullansın sözlerini ama öyle bir bağımlılık birbirimize destek vardıki oda dünyadaki TÜRK askerinin farkıydı...

Bir operasyonda hava çok sert kış... kar benim belimde bir arkadaşımızın botlarının alt tabanı koptu ama karakola ulaştı... tabi ona göre botun karakolda olması zor arkadaşın ismini hatırlamıyorum lakabı garipti ayaklar mosmordu donma tehlikesi geçiriyordu sobadan uzak tutduk çoraplarıyla ovaladık ve karakolun çatısından onun ayagına göre botu bulduk garipin suratındaki mutlulugu gülümsemeyi görmeliydiniz...

Şunu söyleyebilirim bunlar kimisine film hikaye gibi gelir ama oralarda görev yapan biri olarak bunları en iyi yaşayanlar bilir...

Duyarlı olalım bu vatan bizim şehitler ölmez diyen birileri değil milyonlar var...

Şehitlerimize ALLAHtan rahmet ailelerine sabır diliyorum...

4 şehit verir 4YÜZBİN DOĞARIZ...

Allah rahmet eylesin..yakınlarına sabır.. :( :(
bu tarz hikayelerin başka hangi ülkelerde yaşandığını merak ediyorum..

Allah rahmet eylesin. Şehitlerimizin ruhları Şaad olsun! Hain kahpe evlatları PKK ve destekçileri milletin sabrını zorlamaya başladı

Mekanları cennet ondan süphemiz yok çok şükür.

şehitim duydum ki yere dökülmüş kanın
sen gururu oldun sonsuza dek vatanın
göklerde kurulacak tahtlara saltanatın
bir ayrılık acısı yakar beni şehitim

şehitim,şehitler beklesinler yolunu
şimdi benim yüreyim gururunla dopdolu
mevlam cennetinde saklar böyle kulunu
karanlık gecelere yıldız oldun şehitim

ünüforman kefen olmuş bedende
canın çıkmadı yaşayacak hep tende
bir kırık kalp birde resmin bende
aglasamda başında üzülme sen şehitim

altında beyaz atın elindeki sılahın
mevlam sana vermiş savur durma kanadın
aslanlar ordusuyla anılacak hep adın
dualarım yoluna feda olsun şehitim...

allah rahmet eylesin
ruhları şad olsun

Milletimizin Başı Sağolsun..

benim canım sıkılıyor şehit haberlerinden ağustosda askere gideceğim moralim bozuluyor.

şehitim duydum ki yere dökülmüş kanın
sen gururu oldun sonsuza dek vatanın
göklerde kurulacak tahtlara saltanatın
bir ayrılık acısı yakar beni şehitim

şehitim,şehitler beklesinler yolunu
şimdi benim yüreyim gururunla dopdolu
mevlam cennetinde saklar böyle kulunu
karanlık gecelere yıldız oldun şehitim

ünüforman kefen olmuş bedende
canın çıkmadı yaşayacak hep tende
bir kırık kalp birde resmin bende
aglasamda başında üzülme sen şehitim