Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ttnet beni dolandırmayamı çalışıyor?

8mbitlik sınırsızın kotası 15gb...aynı şey bende de oldu..

bızdede kotalı var 60 70 lira arası gelıyor sureklı.en mantıklı tarıfe hangısı anlamadım gıttı...

benim arkadaşım yeni sistem bir internet kullanıyo ama bunun için binada alt yapı gerekiyo Adsl Modemlerinde pirelli yazıyo 1km çekim gücü var inanılmaz hızlı bizimki 8 onunki 100lü birşey tak diye açıyo herşeyi beklemek yok sordum ama binanızda altyapı lazım dediler arkadaşım beylikdüzünde öğrenci bi kaç kere kullandım hem çok uygundu fiyatı hem bizim hızlılardan 100kat hızlıydı kafayı yedim :)

arkadaşlar telekomdan geliyorum. bana tarfiye geçiş tarrihi olarak söylenenden 20 gün sonrasında başlatmışlar sorunda buradan çıkıyor. bana söylendiği günden sonra ben indirme yapmaya yada tam kullanmaya başladım. aradaki 20 günde indirdiğim 9gb ıda kota aşımı olarak kitlemiş şerefsizler.

kitleme değil o Yunus'um değiştirdiğin ay eski tarifenden devam edersin zaten..
yeni hesap kesime kadar..

ttnet dısında gececegınız her hızmet saglayıcıda daha fazla sorun yasayacaksınız dıger ınternet saglayıcıları turk telekom altyapısı kullanıyor mecburen kullanacaklar cunku baska altyapı yok yasayacagınız bır problemde karsınızda ıkı adet fırma olacak ve topu bırbırlerıne atacaklar bu sekılde bır cok ınsan bılıyorum ttnete donen aslında en guzel yolu uydu uzerınden ınternet hızmetı almak bırde hatırlatma adsl 8 mbıte cıkarmadan once turk telekomun altyapısının burada bu degerı karsılayıp karsılayamayacagını arastırın bazı yerlerde turk telekomun alt yapısı bu hızları desteklemıyor bos yere 8 mbıt baglanıyorum dıye para vermeyın

Tarifeye geçiş tarihlerden,hesap kesim v.s den kaynaklı olmuş olabilir..Çünkü bi arkadaşıma da aynısı olmuştu,iyi hatırlıyorum bu tarihlerden kaynaklı birşeydi sonradan düzelttiler...

valla bana da gelmiş 55 Lira civarı yıllarca limitsiz kullandım boş yere bu ay pek de bişi indirmedim nasılsa aşmış..aylık tranfer sayfası da açılmıyo nedense.. :S

Geri
Üst Alt