Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tsi leoncular bakarmısınız.

bu arada şunu da ekliyim 122'lik TSI'dan sağlıklı ve uzun ömürlü olarak 150hp ve 255nm tork rahat çıkıyo haberin olsun..bu arada ne demek kardeşim sen sağol..

şehir içi 100 km de 8-10 lt Arası şehir dışı 5-8 lt arası bendeki degerler boyle. tabi 12-14 ü görebiliyo performanslı kullanımlarda. Aracım şu an 2000 km de 1 depo ile 500-550 km anca gidiyorum. ilk depom 400-450 km goturdu beni :)

Hız Sabitleyici 100'e aldıgımda 100/6.0lt gibi bi deger veriyo.

6L biraz yüksek bi değer yahu..
ama gerçi aracın daha çok yeni azalacak zaten.. :)

bende bir depoyla kışları 550 580 gıdıyorum yazın 600 650 km gidiyor.110 km hıza sabitleyince 6. viteste anlık ortalama 5 litreyi gösteriyor =)

bu arada şunu da ekliyim 122'lik TSI'dan sağlıklı ve uzun ömürlü olarak 150hp ve 255nm tork rahat çıkıyo haberin olsun..bu arada ne demek kardeşim sen sağol..

yiğit şimdi aklıma geldi senle bi yürüyelim bakalım ne olucak, değerler aşagı yukarı eşit araçlarda ilginç olabilir

olur abi trafiğe kapalı alanda mı.. :D :D

şehir dışı - 7
şehir içi - 8,5
karşık - 8

agresiz kullanımlarda üzerine 1 lt daha ekle :)

Geri
Üst Alt