Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSİ motorlar için hava filtresi tartışmasına açıklık getiriyorum :) :)

Stock map sensorun 2 bar mıs abi,kımısı tfsıda gt30 kullanımında degısmesı gerekıyo 3 barlık olanla dıyor kımısıde 2 barlık yeterlı dıyo,az daha arastırma yapım :)

Stock map sensorun 2 bar mıs abi,kımısı tfsıda gt30 kullanımında degısmesı gerekıyo 3 barlık olanla dıyor kımısıde 2 barlık yeterlı dıyo,az daha arastırma yapım :)

çok sağol cano zahmet olmazsa sensörün adını seri modelini tfsi motorda nerde olduğunu nereye takıldığını ve nerden alınacağın öğrenirmisin emin olalım ve alalım hemen

bu filter işini bende deniycem artık canıma tak etti aem kuru filtre alıp boğaza takıp etrafını motordan gelen kısmını çevreleyen bi parça yapıcam bu fiberden de olabilir sıcak havayı kesicem bakalım neler olacak çok merak ediyorum......

bu filter işini bende deniycem artık canıma tak etti aem kuru filtre alıp boğaza takıp etrafını motordan gelen kısmını çevreleyen bi parça yapıcam bu fiberden de olabilir sıcak havayı kesicem bakalım neler olacak çok merak ediyorum......

Guzel olcak guzel ,dun cok kafa patlattım okudum ettım o konu hakkında:D

arkadaslar bugun aem marka acık kuru tıp fıltre takıcam fakat bır ustra dedıkı turboyu bozarsın hos bu usta reno ustası... yco ıle konusmalarımda ve sıte ıcı arastırmalarımda sıkıntı cıkmacagını anladım.konu hakkında bılgısı olan yardım etsın son bı kez ne olur bugun 3 te taktrıcam kısmetse arabam 5000 kmde sıkıntı cıksın ıstemem..

filtre yerinde durduğu, çıkmadığı sürece hiç bişi olmaz..

bıraz gec cevap oldu ama ıcımı rahatlattı cevabın umarım ıyı sıkmıstır kelepceyı usta(herseyım sorun ya :D)

Onca yıllık servis Usta'sı önce FSI motorla TSI motorun aynı motor olduğunu öğrensin bence :)
Sadece biri turbo diğeri değil. Onun dışında aynı teknolojiyi kullanan aynı tip motorlar.

Geri
Üst Alt