Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TSİ motorlar için hava filtresi tartışmasına açıklık getiriyorum :) :)

arkadaslar bugun aem marka acık kuru tıp fıltre takıcam fakat bır ustra dedıkı turboyu bozarsın hos bu usta reno ustası... yco ıle konusmalarımda ve sıte ıcı arastırmalarımda sıkıntı cıkmacagını anladım.konu hakkında bılgısı olan yardım etsın son bı kez ne olur bugun 3 te taktrıcam kısmetse arabam 5000 kmde sıkıntı cıksın ıstemem..

ben takarken vw servis ustasına sormuştum bana dediki keşke komple alsaydın takardım hiç bişi olmaz dedi şimdi kutu içi kn var kutunun üst kapagı açık kullanıom bi gün videosunu çekicem çok güzel ses verio

ben takarken vw servis ustasına sormuştum bana dediki keşke komple alsaydın takardım hiç bişi olmaz dedi şimdi kutu içi kn var kutunun üst kapagı açık kullanıom bi gün videosunu çekicem çok güzel ses verio

57s-9500 mü? hem açık hem kapalı kullanılan?

bende bundan almak istedim ama bana E-2014 önerdiler en çok hoşuma giden aracı ilk çalıştırdıgında rolantideki ses çok manyak bi kaçgün sonra video eklerim

tamam videoyu eklediğinde izlerim :) bende işte 1 aya takarım herhalde.. kendi uygulayabileceğim birşey.. sadece 85-6000 kodlu hortum setinin diğer ucunu nereye geçirioz orayı çözemedim :)

tamam videoyu eklediğinde izlerim :) bende işte 1 aya takarım herhalde.. kendi uygulayabileceğim birşey.. sadece 85-6000 kodlu hortum setinin diğer ucunu nereye geçirioz orayı çözemedim :)

yine saglam bi ustaya taktır sorun çıkmasın ilerde,,, bende 1 ay içinde eksoz yaptırcam sökerim artık filtreyi

yine saglam bi ustaya taktır sorun çıkmasın ilerde,,, bende 1 ay içinde eksoz yaptırcam sökerim artık filtreyi

egsoz filtre ve chip.. 3ü birlikte en iyi randımanı alırsın.. egsoz tak filtre sök yapma filtreyi açık kullanma sadece ses almazsın olur biter ;) ses sadece egsozdan gelir.. performans olarak etkisi olur hafifte olsa ;)

Geri
Üst Alt