Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trim sesi hk.

Sanırım sadece seatlarda yok vw lerdede oluyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Vw lerde ozellikle passatcilar cok sikayetci bu konudan. Forumlarda cokca karsilastim. Audi buna onlem almis ama diger vag gruplari bu konuda daha geride... Kullandiklari plastikler ses yapmaya cok musait... Bir defasinda audi kapi dosemesi sokmustum adamlar yapmis dedim. Tabii bir dugme icin komple ne var ne yok sokmek gerekince hakaret de etmedim degil :D tek bir dugmeyi sokmek icin kapida ne var ne yok indirmek gerekiyordu :)

Vw lerde ozellikle passatcilar cok sikayetci bu konudan. Forumlarda cokca karsilastim. Audi buna onlem almis ama diger vag gruplari bu konuda daha geride... Kullandiklari plastikler ses yapmaya cok musait... Bir defasinda audi kapi dosemesi sokmustum adamlar yapmis dedim. Tabii bir dugme icin komple ne var ne yok sokmek gerekince hakaret de etmedim degil :D tek bir dugmeyi sokmek icin kapida ne var ne yok indirmek gerekiyordu :)

Çok takmıyorum aslında ben bu sesleri nedense duysam bile rahatsız olmuyorum.Tek korkum amortisör gibi yerlerden ses gelmesi oda yok allaha şükür tek sorun bam bam diye ses çıkarıyor amortisör oda normal heralde.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt