Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Triger seti ve markası hk leon2

seatleon1903

Kayıtlı Üye
merhabalar
Leon mk2
1.6 BSE 8v motor
Triger seti devirdaim su pompası malzeme ne kadar tutar birde
Hangi markalar var Gates dediler ama bilemedim saygılar

Trigerde Gates 320 Tl , Ina 310 Tl, Skf 270 Tl. Skf devirdaim 230Tl

merhabalar
Leon mk2
1.6 BSE 8v motor
Triger seti devirdaim su pompası malzeme ne kadar tutar birde
Hangi markalar var Gates dediler ama bilemedim saygılar

Aracınıza uygun olan genelde bulunan markalardır üzerinden sökülen markayı almanızı tavsiye ederim

Gates kullanıyorum orjınale en yakını servisten almıcaksan gatesten şaşma ortalama bin tl tutar kocaelide gökhan usta var işçiliği çok güzel fiyattada montaj için uyguna halledıyor malzemeni al git ustan yoksa pişman olmazsın scw den geldini söyle yeter

Gates kullanıyorum orjınale en yakını servisten almıcaksan gatesten şaşma ortalama bin tl tutar kocaelide gökhan usta var işçiliği çok güzel fiyattada montaj için uyguna halledıyor malzemeni al git ustan yoksa pişman olmazsın scw den geldini söyle yeter
Teşekkür ederim hocam

Gökhan usta bizdendir Scw daimi ustamızdır kendisi

Geri
Üst Alt