Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik sigortasına büyük zam geliyor!( BIKTIK BU ZAMLARDAN!!!)

kuzenim geçen gün niğde plaka 89 model flash arabasına yaptırdı bir kazası vardı 430 tl sigorta ödedi.

artık sırf sigorta yaptırırız ne yapalım bizde.kasko masko yok şirketler

bende 3 hasar var iki yılda küçük sayılabilecek hasarlar çıkan trafik sigortası 1400-1500 liraları buluyor ancak oha denir 570e buldum yaptırdım ama yinede çok :mad:

Ayrıca sadece trafik sigortasına değil kaskoyada zam geldi 01.01.2013 itibariyle şöyle ki ; siteden @ssaglam nickli Selçuk abiye yılbaşından önce 1700 fiyat vermeme rağmen yılbaşından hemen sonra yanıma geldi kasko yapmak için bir baktık ki fiyat 2100 TL olmuş.Allem ettik küllem ettik fiyatı çektik amaa mahcup olduk bi kere adama.

Dostum sagol yinede en uygun fiyatı sen cikarttin ve ne kadar uğraştığını biliyorum. Cok sagol

iyice tadı kaçtı bu işin...her sene sabit zam geliyor çok şeye.peki insanlarında gelirleride buna bağlı olarak artıyormu?Araba sahibi olmak iyice külfet olmaya başladı...şahinide aynı mercedeside aynı ne yazıkki!!!:kizgin:

Geri
Üst Alt