Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafik Cezasını Ödemeyen yandı..

Allah sukur bır kere ceza yedım onuda bır hafta ıcınde odedeım ama gecenlerde edsye gırdım galıba kız arkadasıma yetısmek ıcın her an kagıt gelebılır =)=)

eminiyet şeridindeki EDS'lerse ve 1'den fazla kamera varsa tekinden geçmen sıkıntı yaratmaz yavru..

daha bugün ödedim... cigerime oturdu... bide filmden olacaz anasını satayım... la bi tanesinin çocuğuda bana hiç öğrenci olarak düşmezmi ya.... ulan bir trafik polisi çocuğu yakalim, öğrencim olsun... yediğim cezaların, uygulanan çifte standartların intikamını alacam...:)...

devlet baba bize koyduğu kuralları uygulattıramazsa hemen ceza kesiyor. peki vatandaş devletin yapmadığı uymadığı kurallara ne zaman ceza kesmeye başlayacak? adaletse her türlü, yok tek taraflı ise bunun tanımı yasa kural değil tefecilik.

ceza yıyenın koynundan karıyıda alalım deselermış !!! bır dangalak bır tasarı hazırlıyor sonra meclıste baska aptallar da mantıklı bulabılıyor

Kıvanç seninde korkun ozaten:)

Ben hiç ödemedim 1 veya 2 cezam vardır çıkarsa öderiz taksitle....

bende ceza falan yok zaten araç satılıkta borcu yktur yazısıda var .

devlet baba bize koyduğu kuralları uygulattıramazsa hemen ceza kesiyor. peki vatandaş devletin yapmadığı uymadığı kurallara ne zaman ceza kesmeye başlayacak? adaletse her türlü, yok tek taraflı ise bunun tanımı yasa kural değil tefecilik.

Nerede var ki 2 türlü adalet :)

gecen hafta mahmutbey gıselerde yeterı kadar suratlarına kufur ettım anlasılan yeterlı gelmemıs dahada kasınıyorlar hep beraber kasısak

ben radar cezamı ödemedim yaklaşık 9 ay oldu yarın da belarusa gidiyorum öğlen. uçağa binmeden beni bi de alıp götürüyolarmış :D

Geri
Üst Alt