Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trafıgın tam ortasında baskı balata gıttı ...

benimde başıma pejo 308 auto6r da başıma gelmişti.. araç soğuduğunda düzelmişti..

walla ben olay olduktan sonra kenara cektım kıtledım arkadasın yanına gıttım kurtacı gelmeden once denedım gene yurumedı araba motorda soguktu ...

Furkan'ı arama sebebin çıktı ortaya.. :)
geçmiş olsun yavru sıkma canını..bi Cumartesi trafiğinde benim eski arabanın da balata gitmişti ortada kalmıştı servise en fazla 1km kala.. :D :D

Furkan'ı arama sebebin çıktı ortaya.. :)
geçmiş olsun yavru sıkma canını..bi Cumartesi trafiğinde benim eski arabanın da balata gitmişti ortada kalmıştı servise en fazla 1km kala.. :D :D

ehehehhehe yok kanka ne sıkıcam canımı zaten sınyallerını verıyodu bısey olucam dıe bugune denk geldı allahtan kasko vardı onla hallettık su sanayıde yatıyo sımdı kuzu kuzu :):)

kısmetsizliktir olur yapıldımı daha güzel olur

geçmiş olsun..çok üzüldüm..bilmiyorum ama araba konusu olunca en çekindiğim şeydir..bir yere giderken..aracın yolda kalması...bir de arkadaşın yanındaymış...2 kere kaza ile başıma gelmişti..ama belki de yolda kalmak bizi başka büyük bir oalydan alıkoymuştur..hayırlısı..Tekrar geçmiş olsun ALLAH kimsenin başına vermesin..

ehehehhehe yok kanka ne sıkıcam canımı zaten sınyallerını verıyodu bısey olucam dıe bugune denk geldı allahtan kasko vardı onla hallettık su sanayıde yatıyo sımdı kuzu kuzu :):)

kasko ile baskı balata değişimini ilk defa duydum:)

geçmiş olsun kardeşim... aynı şey benim leonla izmir çevre yolunda başıma geldi... ayvayı yedik demiştim ama işçilik dahil komple baskı balatayı 430TL ye değiştirdim... şu an bir problem yok...

Geri
Üst Alt