Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trabzonsporlular köşesi

Sneijder'ı kes :D

537291_10151427607778933_1324184152_n.jpg

Elazığ da rezalet bir kadro var ve doğal olarak her maç olduğu gibi ilk yarıyı yenik bitirdik. Halille Yumlu ve aykut şenol hocanın öz evlatları onlarsız yapamıyor. Volkan abdullah karmil dururken bu yeteneksizlere bel bağlayan şenol hoca bırak git artık cümle aleme rezil ettin bizi.

Elazığspora 3-1 mağlup olan Trabzonspor'un hocası Şenol Güneş istifasını sundu...

Sadricimde hemen kabul etti istifayı.

Evet adamdır Şenol GÜNEŞ, gerçekten çok ama çok iyi bir insandır. Zamanında çok büyük işler başarmıştır futbolcuykende, teknik adam olduğundada..

Geçen sene Trabzonsporla şampiyonluğun direğinden dönmüş bir hocadır ama yönetimin beceriksizliği ve kendi egosu, inadı, kuralları ve futbol mantığı artık kabul görmez düzeydedir.

Hayırlısı olsun ne diyelim..

Herşey için teşekkürler Şenol hoca..

[video=youtube_share;yPDJoOjNOIc]http://youtu.be/yPDJoOjNOIc[/video]

Sıra Yönetimde İnşallah...

Yılmaz Vural: ''Şenol Güneş'in istifa sebebi Türk futbolundaki adaletsizlik ve güçlünün hukukunun kazanmasıdır.''

Maç sonunda ağlayan Mustafa’yı gördünüz mü? Yenilgiyi hazmedemeyip, rakiple savaşan Zeki’yi gördünüz mü? Sakat sakat maçı tamamlayan Onur’u gördünüz mü? “Trabzonspor’un bu durumunun suçlusu benim ve bundan utanç duyuyorum, üzülüyorum…” diyen Şenol Güneş’i gördünüz mü? Bence bunlar kalmalı, diğerleri istifa etmeliydi.

Yılmaz Vural: ''Şenol Güneş'in istifa sebebi Türk futbolundaki adaletsizlik ve güçlünün hukukunun kazanmasıdır.''

Maç sonunda ağlayan Mustafa’yı gördünüz mü? Yenilgiyi hazmedemeyip, rakiple savaşan Zeki’yi gördünüz mü? Sakat sakat maçı tamamlayan Onur’u gördünüz mü? “Trabzonspor’un bu durumunun suçlusu benim ve bundan utanç duyuyorum, üzülüyorum…” diyen Şenol Güneş’i gördünüz mü? Bence bunlar kalmalı, diğerleri istifa etmeliydi.

Zeki ve Mustafa Trabzonun evlatlarıdır. Zeki tamam ama Mustafa Trabzon da oynayacak kapasitede bir futbolcu değildir. Onur'un mücadelesine diyecek söz yoktur elinden gelenin en iyisini yapıyor hatta bir Trabzonludan daha çok üzülüyor belkide... Şenol güneş kendini ülkede ve yurtdışında ispat etmiş bir teknik direktör. Fakat ben bir t.d 'de hikmet karaman, yılmaz vural ruhu ararım. Şenol güneş saha içinde çok pasif kalıyor maalesef. Ayrıca yönetimle arasında bir sıkıntı olduğu kesin; yoksa bile mutlaka onun da sesini çıkaramayacağı büyük bir problem var demektir. Sadri başkanın batmak üzereyken TS'nin başına geldiğini herkes biliyor. KUPA'mızı alamayışımızın sebebi Sadri başkanı takımın başına getiren güçtür ve bu da aşikardır. Kısaca şikeye değinecek olursak: Mahkemenin kararı nettir kesin delile dayanır; fakat TFF nin kararı kesin delillere dayanmamakla birlikte kanaattir. Bir örnek verecek olursak yakın geçmişte elazığ amatör liginde 22-21 biten bir maçta iki takımda kanaatle MMA federasyonu tarafından küme düşürülmüştür. Ülkemdeki adalet anlayışı bu iki satırla açıklanabiliyor işte. Yani asıl anlatmak konuya dönersek; içerde birtakım olaylar oluyor ama Şenol hoca madem iyi bir adam hakkı hukuku olan bir adam neden içerde olan olayları anlatmıyor bizlere? ki bizler taraftar olarak bunları az çok tahmin edebiliyoruz... Son olarak Şenol Hoca çok ezildi ve taraftarın büyük bir kesimi bende dahil istifa etmesini istedi, istifasını da gayet mantıklı buluyorum ama şunu da belirteyim: İlk önce istifa etmesi gereken yönetimdi.

Geri
Üst Alt