Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Trabzonsporlular köşesi

cuprali

Kayıtlı Üye
haydi trabzonsporlular takımınız hakkındaki yorumlar eleştiriler neler görelim

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
3 kırmızı seat aynı konuda buluştuk :D

Trabzonlu insanlar çernobilden değil, Trabzonspor yüzünden kanser olurlar. :)

Şenol Güneş iyi hoş adam ama çok dik kafalı. Gençlere şans vermiyor 1461 bu sene Trabzonspordan daha canla başla iyi oynuyor.

Geçen sene yaşanan olaylardan ve şampiyonluğun kaçmasından dolayı taraftar hem sinirli hem üzgün. Yıllardır şampiyon olamamanında etkisi var tabi bu sinire vs. :)

Bu yıl nedense hiç bi türk takımının futbolundan zevk almıyorum bende

Bu arada bugün kupada kazandık ama yine iyi top oynamadık yani. Habire kadro değişiyor. Tabi önemli olan ligde kazanmak.

Ali Önce Teşekkürlerimi sunuyorum, Bu konuyu açtığın için.

Biz Trabzonluyuz, ve Trabzonsporluyuz. Trabzonsporluluğumuz takımın başarısı veya başarısızlığı ile birlikte değişim göstermez. En son 1983 yılında ben Askerden terhis olduğumuz sezon Şampiyon olmuştuk. Ama yıllardır süregelen oyunlar ve geçen yıl patlak veren olaylar sebebiyle bu durumda olduğumuzda kesin.

Ben çocukluğumda, Okuduğum Tommiks, Teksas, ve Zagor' ları Meydanda Melek sinemasının önünde yarı fiyatına satıp, maç biletine yatırır, Avni Akere o küçücük boyumla sıraya girip maç izlediğim gün Ne kadar Ts'li isem. Bu gün de daha fazla Ts'liyim çok şükür. Hiç bir 61 tesadüf değildir:):):)

Hiç bir 61 tesadüf değildir:):):)

Bu cümleye bir SEAT ile cevap vermek gerekirse :eek:key:

249754_199512966761491_4970349_n.jpg

Ekli dosyalar

• 249754_199512966761491_4970349_n.jpg
    249754_199512966761491_4970349_n.jpg
    29.6 KB · Görüntüleme: 6
Birkan bana böyle bir plaka bulurmusun.:)

Abicim plaka bulunur, ama haraç tadında bağış istiyorlar :)

Anneme bu plakayı alırken 700 lira bağış yaptık devlete.

Benim bildiğim bağış insanın kendi içinden gelerek verdiği maddi destektir :))

Adamlar sıra sıra plakaları normalde ücretsiz veriyorlar, sonu 61 olanları kenara ayırıyorlar. Onları bağış adı altında satıyorlar :)

[video=youtube_share;Qp9LEHc5yZ4]http://youtu.be/Qp9LEHc5yZ4[/video]

Şota Arveladze kırıp geçiriyor. :D

Geri
Üst Alt