Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TR de hiç Opel Speedster varmı?

Floydian

Kayıtlı Üye
Şasesini ve birsürü parçasını Lotus Elise ile paylaşan, Lotus'un fabrikasında üretilen, 2.0T motorlu 200hp, 0-100km/h 4.9sn olan, ortadan motorlu, arkadan itişli, 930kg, Opel Speedster Turbo TR de hiç varmıdır?

Sirf bizim sirkette 2 kiside var:) Beyaz ve gri...

Amerikada da saturn adi altinda galiba satiliyor ayni araca..saturn ya da mercury..tam hatirlayamadim ama cok kez gordum..ayni arac ama on far grubu biraz farkliydi..

Abi arkadaşlarındaki Turbo olan modelimi yoksa 2.2 lt atmosferik olanmı?

Gri olan turbo da digeri degil galiba ondan tam emin degilim..turbo olan pilot bir arkadasin.araba belimde neredeyse..ciddi anlamda alcak profilli bir arac..onu mu dusunuyorsun almak icin?

Gri olan turbo da digeri degil galiba ondan tam emin degilim..turbo olan pilot bir arkadasin.araba belimde neredeyse..ciddi anlamda alcak profilli bir arac..onu mu dusunuyorsun almak icin?

Yok abi düşünmüyorum. TR de varmı diye merak ettim ama çok zevkli bir makina olduğu kesin..

Geri
Üst Alt