Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido lambası

alpasrlann

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. 2013 model leon aracımda torpido lambası yanmıyor. Lambayı değiştirip denedim fakat olmadı. Lambaya giren sokete voltaj gelmiyor muhtemelen. Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. 2013 model leon aracımda torpido lambası yanmıyor. Lambayı değiştirip denedim fakat olmadı. Lambaya giren sokete voltaj gelmiyor muhtemelen. Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sigortası atmış olabilir yada kapağın dokunduğu swish var onda sıkıntı olabiliyor

merhabalar geçmiş olsun öncelikle

sigorta kutusundaki şemaya bakarak torpido lambasının sigortasını değiştirmenizi tavsiye ederim

Yardımınız için teşekkürler. Şimdilik tekrar yanmaya başladı. Bi sök tak yaptım soketini tekrardan. Kasislerden veya çukurlardan geçerken oynadı galiba. Yerine iyice oturttum soketini çalışıyor artık.

oksıt yapma durumu da olabılır bu durumda bence ınce su zımparası ya da ınce uclu x10mm duz tornavıda ucu ıle bı temızleyın
Yardımınız için teşekkürler. Şimdilik tekrar yanmaya başladı. Bi sök tak yaptım soketini tekrardan. Kasislerden veya çukurlardan geçerken oynadı galiba. Yerine iyice oturttum soketini çalışıyor artık.

bu durumda oksıt yapmıs olabılır ınce su zımparası ya da x10mm duz tornavıda ucu ıle temızlemenızı tavsıye ederım

Çok sağolun teşekkürler. Tekrar yaparsa söylediğinizi yapayım , dediğiniz gibi olabilir.

bende de aynı sıkıntı var ama bazen yanıyor bazen yanmıyor lambayı açan sensörde bi sıkıntı olduğunu düşünüyorum

Geri
Üst Alt