Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Torpido kapağı sökme

umut242

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese selamlar.Aracım 2016 model seat leon fr.Aracima konfor seti aldim ve torpidonun içine uygulamak istiyorum.Ama alan dar olduğu için biraz sıkıntı olacak gibi duruyor.Acaba torpido kapağını sokmeninbi yolu varmidir? Şoför tarafındaki küçük göz ve kol dayamanin içi rahatca cikti uygulama daha kolay oldu.Bunu da O şekilde halletmek istiyorum.Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Torpidoyu açtığınızda en alta inince arka tarafta üstten tutan kısımları içe doğru sağdan soldan aynı anca elinizle bastırırsanız torpido aşağıya düşecektir ve işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Komple sökmeye gerek duymamıştım.

Torpidoyu açtığınızda en alta inince arka tarafta üstten tutan kısımları içe doğru sağdan soldan aynı anca elinizle bastırırsanız torpido aşağıya düşecektir ve işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. Komple sökmeye gerek duymamıştım.

Teşekkür ettim buda iş görür diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt